HotZlot 2012 - wątek ogólny

Tak jak pisałem wcześniej jeszcze nie wszystko stracone. Zaproszenia będą rozsyłane jeszcze przez cały tydzień.

@DjLeo

Mam nadzieję :slight_smile: (maila sprawdzam 5 razy na godzinę) - w pracy nie mogę się skupić :slight_smile:

BTW.

Już jakiś czas wcześniej przygotowałem kilka gierek na Commodore 64 - tylko nie wiem czy redakcja posiada sprawny odtwarzacz kaset :slight_smile:

5 razy to ja sprawdzam na 10 min :wink:

Ja także dzień dłużej zostaję, tak jak w tamtym roku :smiley:

@Krogulec jest możliwość rezerwacji pokoju ze znajomym?

Chyba raczej ze znajomą :wink:

Wszystko masz w F.A.Q

  1. Czy będzie możliwość wyboru pokoju i współlokatorów?

Tak, jednakże ze względów organizacyjnych procedura przydzielania uczestników do poszczególnych pokoi w hotelu będzie odbywać się jeszcze przed Zlotem. Osoby, które chciałyby być zakwaterowane z konkretnymi, innymi uczestnikami Zlotu muszą taką chęć zgłosić drogą mailową na adres rejestracja@hotzlot.pl.

Czy to ptak?

Czy to samolot?

Nie!

To Ave, zlotowicz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Weź ludzi nie strasz :stuck_out_tongue:

Przeglądam agendę Zlotu i:

Ciekawie się zapowiada, w końcu zakwasy @DjLeo będą miały podstawy :stuck_out_tongue: :smiley:

To jeszcze jest szansa na zaproszenie :smiley: będzie nerwowy tydzień. W tamtym roku jechałem mimo zapalenia oskrzeli i zatok, dopiero po zlocie poszedłem do lekarza :wink:

very śmieszne semtex :stuck_out_tongue:

Daleko? Ja mam całą Polskę do przejechania! (z okna widzę Hel) :smiley: Ale wiem, że warto.

@Radek68 no to faktycznie masz sporo ale my mieliśmy w zeszłym roku jeszcze więcej. KRK-SŁUPSK i daliśmy radę. Jak jedziesz autkiem to lepiej dzień wcześniej…

No to i ja się tu przywitam.

Gratulacje dla tych co już zaproszenia otrzymali.

A u mnie? Zaproszenie jest, formularz i przelew dokonany, zostaje tylko czekać na HotZlot - oczywiście przedłużony.

Tym razem tylko 150 km. Po wycieczce z zeszłego roku to mam tylko spacerek :slight_smile:

Shaki - fajnie będzie się znów zobaczyć :smiley: I oby chłodnica Cie nie zawiodła w tym roku :smiley:

Zaproszenie jest =D>

Ale proces decyzyjno-organizacyjny co do wyjazdu jeszcze trwa. Nie samymi dobrymiprogramami człowiek żyje :roll:

Zarejestrowałem się jednakże “szczegóły zostały wysłane na podany adres e-mail” nie dotarły, w spamie nie ma :wink: co w tej sytuacji? Teraz zaczynam mieć paranoje że jakąś literówkę w mailu zrobiłem mimo że 5x to sprawdzałem.

czyli kolejne wejściówki rozdane ?

Sprawdzimy to. Tymczasem zaraz wygenerujemy Ci maila ręcznie.

BTW, w takich sytuacjach prosimy pisać na adres rejestracja@hotzlot.pl