HotZlot 2012 - wątek ogólny

Ja żem też będę pojadem :slight_smile:

Dziękuję za zaproszenia. Ave5 , masz jeszcze sławetny pokrowiec o jakim pisaliśmy w ubiegłym roku? :stuck_out_tongue: Czas leciał, a aparat pozostał bez ubranka :wink:

Mam jednak pytanie innego typu. Niestety, ale nie bardzo pasuje mi dojazd w drodze powrotnej. Jedyna opcja jaka mi pasuje to dojazd autobusem PKS z Trzebieszowic do Wrocławia o 6:40 (około 9 we Wrocławiu) i następnie pociąg (około 13). Czy będzie możliwość tak rannego wymeldowania się? Nie chce tak rano się z Wami żegnać i żałuje, że nie zobaczę prezentacji dotyczącej zamku, zwłaszcza, że nie byłem na poprzednim zlocie jaki się w tym miejscu odbył, no ale niestety :frowning: . Zapewne nie będzie możliwości otrzymania pliku z tejże prezentacji, ale mam nadzieję, ze będzie dostępny chociaż fragment w wideorelacji przez co to nadrobię.

PS: Czy w pobliżu Zamku jest przystanek?

Zarejestrowanym. W opcji podstawowej.

Proces rejestracji przebiega błyskawicznie. Ledwo klikałem wysył, już dostawałem potwierdzenie.

@ arlid

Sam w to nie wierzę, ale nadal go mam :smiley: Jak w tym roku znowu zechcesz go przejąć to weź mnie złap na komie czy coś lol

Ave5 , może mnie polubił :stuck_out_tongue: I nie chce z szuflady Ci wyjść hehe. Nie no teraz to Cie znajdę :stuck_out_tongue:

@ arlid

Jest przystanek PKS tuż przy Zamku, z którego można dojechać do Trzebieszowic. Znowu jak dojedziemy do Trzebieszowic to kilka kroków dalej jest dworzec PKP i można stamtąd dotrzeć oczywiście pociągiem do Wrocławia.

Pozdrawiam.

wiadomo coś więcej na temat rozgrywek sportowych;p co dokładnie będzie planowane? czy to będzie niespodzianka do samego końca :smiley:

Szkoda tylko, ze w tym roku nie usłyszymy Detox’u :smiley:

@kubut - to racja; zespół był naprawdę “w dechę” =D>

Podobno ma być:

  • rzut smartphonem w dal

  • slalom pomiędzy zepsutymi zasilaczami

  • bieg na 100 metrów do komputera

  • wciskanie przycisku Power na czas

ale to nie potwierdzone informacje.

DjLeo

Bazę treningową każdy przywozi sobie sam :slight_smile:

underface nie pisz tak :stuck_out_tongue: bo jeszcze ktoś to weźmie na serio :slight_smile:

A mało ludu targa sprzęt ze sobą? :smiley: Jeśli pojadę to w tym roku też chyba zabiorę laptopa :wink:

@Mariuce W zeszłym roku wziąłem lapka i powiem Ci, że przydał się dopiero w pociągu, kiedy wracając komuś muzykę zgrywałem. Nie bardzo był czas by z laptopem siedzieć, a jeśli ktoś bardzo potrzebował to mógł pocztę sprawdzić korzystając z jednego z kilkudziesięciu lapków z wystawy :wink:

Wiem, bo również w zeszłym roku byłem więc zdaje sobie sprawę, że w tym roku też będzie brakowało czasu :wink:

Dokładnie panowie, ja swojego lapka odpaliłem dopiero na rozszerzonym po południu, jak nam spływ kajakowy nie wyszedł i była chwila luzu.

A tak propo lapków. Jest tam jakieś Wifi i czy net w pokojach ?

Zgadzam się w zeszłym roku też wziąłem ze sobą lapka i nawet go nie włączyłem - nie było czasu - sesje - piwko - ludzie :slight_smile: mój wzrok przez te kilka dni naprawdę odpoczął :slight_smile:

@Shaki81, czemu nie wypaliły kajaki?

@Druedain:

Pogoda nie wypaliła…

Ostateczne potwierdzenie właśnie do mnie dotarło, dzięki @parasite85 , odliczanie czas zacząć :smiley: