HotZlot 2012 - wątek ogólny

Hmm na priv tak? To chyba już w takim razie nie jest niespodzianka a prezent :slight_smile:

Zostałem wstępnie wprowadzony, popieram :smiley:

Wierzę że administratorzy uczciwie nie będą podglądać prywatnych wiadomości wysyłanych z mojego konta :stuck_out_tongue:

@Maniek_88 - do mnie też wyślij info na PW. A może od razu ślij do wszystkich, którzy jadą? Najwyżej ktoś się nie zdecyduje na “sprawienie niespodzianki” Redakcji.

Przypominam że istnieje event na G+ naszego Hot Zlotu :wink: na razie tylko 10 osób się dodało, gdyby ktoś chciał dołączyć to niech napisze na pw linka ze swoim profilem żebym mógł wysłac zaproszenie :slight_smile: Później każdy zaproszony może dodawać kolejnych.

https://plus.google.com/events/cu97e4j9 … 8121539327

Ciekawe jaka Będzie Pogoda :slight_smile: 13-17 Lipca

@Maniek_88

Nie mam konta na G+ NK tez nie mam tylko przy FB zostałem :slight_smile:

ja czekam na to jak będzie wyglądała relacja live, bo krogulec coś pisał, że zastanawiają się nad wyglądem oraz sposobem tej strony dla hotzlotu

Event nie ma w żaden sposób za zadanie konkurować z oficjalną relacją :slight_smile:

pierwszy zlot na którym mnie nie będzie ehhh :frowning:

Dostałem się !!

Mogę to teraz powiedzieć otwarcie - Kocham dobreprogramy!!

Motyw wysłany… pozostaje czekać na cud :smiley:

Patrząc z perspektywy cyrku z roku ubiegłego to się nie dziwie.

innej opcji nie ma :wink:

Z każdą minutą przybliża się nam Zlot :slight_smile:

Brzmi ciekawie :P. Opowiadaj :slight_smile:

Nie ma co opowiadac, wszystko do znalezienia w watkach o Hot Zlocie z roku ubiegłego na obu forach.

hevet


Kolego, nieładnie tak edytować swoje posty i usuwać ich treść. Poczytaj w regulaminie co za to grozi.

Areh

@hevet - strojenie fochów w innym dziale.

@hevet ma rację. Jutro wychodzimy na ulicę! Pokażmy światu nasze klawiatury i myszki! Nie dajmy się tak traktować! Urządzimy pod sejmem zielone miasteczko i nie odejdziemy dopóki każdy z nas nie dostanie darmowego internetu 100Mb/s i podpisu pod nickiem! !!

spokojnie ja też się musiałem upomnieć o podpis pod avatarem ale bez przesady to nie sprawa życia i śmierci, wystarczyło by PW do szefostwa :wink: