HotZlot 2012 - wątek ogólny

Zasięg komórkowy również nie powala na kolana :wink: W samym Zamku żadna sieć nie ma 3G, nadal mogą być kłopoty z zasięgiem (choć np. Orange działa dużo lepiej niż 2 lata temu, z Plusem też chyba nie ma problemów).

aha noo czyli jak na okolice to standard :slight_smile:

W tym momencie rozwiałeś moje wątpliwości, oglądałem tą mapę i tam dosłownie około 100 metrów od zamku jest nadajnik.

Google maps sa sprzed paru lat może juz zdemontowali ten nadajnik??:slight_smile:

google maps to raczej jest tylko dostawcą mapy- natomiast dane do “nakładki” pozycji nadajników komórkowych są z innego (nieznanego) mi źródła;p

A co do agendy to kiedy pojawią się jakieś informacje dokładniejsze?

Czekamy na info od partnerów. Ustalilśmy o czym będą sesje, ale nie mamy jeszcze tytułów. Mogę tylko powiedzieć, że pierwszego dnia będą wystąpienia Intela, Opery i GG, a drugiego Microsoftu.

Podobnie jak na poprzednim zlocie cały dzień (wtedy mieli piątek więc trochę mniej czasu :wink: )?

Krogulec , - głupie pytanie - mam brać jakieś koszulki, czy w tym roku sobie darować? :slight_smile:

Podobnie, ale mniej hardcorowo - będzie mniej sesji, więcej oddechu, a dodatkowy czas przeznaczymy na atrakcje :wink:

Ja tam bym wziął na wszelki wypadek, co nie oznacza, że w tym roku nie będzie koszulek :wink:

no to będzie ciekawie zresztą jak zawsze :wink:

Hej,

W końcu był konkurs na projekt koszulek oraz w samym zgłoszeniu zaznaczało się rozmiar - jedna koszulka jest więc jak w banku. :slight_smile:

Dało się pośmigać po forum, więc nie było tak źle. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

No dobrze… wezmę, najwyżej część zostawię na zamku. :lol:

To widać już po agendzie, jednak w sobotę sam M$ daje popis, czy zobaczyć będzie można również inne firmy?

Pamiętam, że aby zadzwonić musiałem wychodzić poza teren zamku - najlepszy zasięg był na drodze, ale skoro to już przeszłość, to fajnie.

A mnie cieszy że zasięg jest kiepski, przynajmniej będzie kilka dni spokoju bez komórki :slight_smile:

Jasne - zobaczycie na miejscu :slight_smile: Nie chcemy za dużo zapowiadać aby nie psuć niespodzianki/zabezpieczyć się na wypadek gdyby coś nie wypaliło* :stuck_out_tongue:

(* - niepotrzebne skreślić)

Przy okazji, wszystkich którzy się jeszcze nie zdecydowali zachęcamy do przedłużenia pobytu i skorzystania z programu rozszerzonego - zdajemy sobie sprawę, że to dodatkowe koszty, ale 150 zł za nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem, obiadem i kolacją (ogniskiem) to naprawdę niewiele, a będzie okazja aby odpocząć po atrakcjach HotZlotu, nasycić się pięknym otoczeniem i dyskutować do oporu :wink: W chwili obecnej jest już prawie 70 osób na liście.

Dokładnie tak było :wink: Teraz można już swobodnie rozmawiać w Zamku. Jest też nowa nawierzchnia na drodze przed Zamkiem, a jadąc przez Wrocław obwodnica autostradowa - także trochę się pozmieniało na plus :wink:

A czy kiedyś coś nie wypaliło na zlocie?

Chętnie… ale co na to mój szef? :smiley:

:frowning:

Duży plus :wink:

Zawsze wszystko wypala :stuck_out_tongue: A tak na poważnie - w zeszłym roku z powodu pogody nie wypalił spływ kajakowy podczas programu rozszerzonego.

Nadal szukam pomysłu na Operę ale chyba pora zmienić plan urlopowy bo moje wypociny nie nadają się nawet na nadruk na biedronkowym papierze toaletowym :twisted: Trzeba było zlać poprawki na studiach przez które nie mogłem pojechać na pierwszy “zamkowy” zlot.

To jest myśl na motyw do Opery! :smiley:

To się nie liczy bo to już na afterparty :wink:

Witam wszystkich :slight_smile:

Po obgadaniu tematu z kilkoma osobami, mamy pomysł na drobną niespodziankę dla redakcji :slight_smile: Nie jest to może nic nadzwyczajnego ale mam nadzieję że się spodoba, bardzo ciekawskim użytkownikom na pw mogę zdradzić pomysł. Ale w zwiazku z tym na miejscu potrzebowalibyśmy zrobić mini zrzutkę, dosłownie koszty zamkną się w poniżej symbolicznej złotówki na osobę :slight_smile:

Oczywiście przymusu nie ma, nikogo zmuszać do składki nie będziemy :slight_smile: