HotZlot 2012 - wątek ogólny

Jak nie wszystko? O 9:30 powrót z kościoła i atak na jadalnię. :slight_smile:

ja sie pisze

czyli wyżej napisane stwierdzenie, że koliduje nieaktualne i to cieszy :slight_smile:

Pod warunkiem że ci coś zostanie, jak nie pozostanie ci tylko strawa duchowa :wink:

Ale się dzisiaj ucieszyłem z sms-a, że zostałem wylosowany :slight_smile:

Gratulacje Panie Kierowniku, z tego co wiem, mamy jeszcze jedno miejsce w samochodzie :slight_smile: .

Ja planuje wracać w poniedziałek, najprawdopodobniej samolotem do Wawy a później Polskibus do Lublina. Reszta chłopaków wraca do Lublina w niedzielę.

MK

Cieszymy się razem z Tobą :slight_smile:

To super sprawa! Kto jeszcze jedzie tym samochodem?

Ja też bym wracał w niedzielę.

Dzięki, dzięki :slight_smile:

Co mnie tam msza kiedy ważniejsza będzie sauna i basen przed śniadaniem!

Panowie organizacja dojazdu w innym wątku …

Krogulec też zresztą prosił o nie robienie bałaganu w tym względzie.

No po sobotniej integracji naprawdę wskazana.

Wiem, wiem… to tak z rozpędu i radości :slight_smile:

Jeszcze trochę czasu jest… Może jakieś grafiki “wyjazdowe” na samochody, jak w zeszłym roku :smiley:

Czy szanowna Redakcja byłaby uprzejma i udostępniła jakieś “materiały wyjściowe”? :lol:

przejrzyj wątek - taki temat już był poruszony i już wszystko jest ustalone

@s-p-i-n - dzięki, można więc mnię wyżej usunąć :wink:

Witam.

Dostałem informację, że dołączam do grona osób, które biorą udział w HotZlocie. Przepraszam, że piszę z lekkim opóźnieniem w tym temacie, ale przejrzenie całego tego tematu + całego tematu dotyczącego dojazdu + upały nie ułatwiły sprawy. :wink:

Miło mi, że spodobał się co niektórym mój motyw do Opery. Żeby nie było: rzadko piszę, więcej czytam i zapewne dlatego aż “tyle” moich wypowiedzi na portalu pomimo, że zaglądam w sumie prawie codziennie od kilku dobrych lat.

Z tego miejsca chciałbym od razu podziękować organizatorom za prędkość i konkretność informacji.

@nie_mam_loginu

Gratuluję wygrania konkursu na motyw Opery i do zobaczenia na HotZlocie. :slight_smile: Taka mała uwaga organizacyjna - uzupełnij czym prędzej swój profil o avatar, gdyż każdy uczestnik otrzyma swój identyfikator z loginem i właśnie avatarem.

on ma av stworzony pod nick :smiley:

będzie miał operę :smiley:

polecam Bazylię (tą przy Uniwersytecie Wrocławskim), nie jest tak tania, jak typowy bar mleczny, ale jedzenie jest lepsze i większy wybór. jest przy Rynku, więc i do dworca rzut beretem :slight_smile:

Tak jak już zostało wspomniane - avatar jest dopasowany do loginu. :wink: