HotZlot 2012 - wątek ogólny

A’propos - fajnie będzie mieć swoją sweet focię jako avatar :slight_smile:

Może redakcja specjalnie dla ciebie wytnie puste pole :smiley:

a dlaczego tak ma zrobić, nic nie wycina - nigdy nie wycinała :smiley:

ale wcześniej nie było nie_mam_loginu :slight_smile:

ale już od 2 lat jest :smiley:

avatar typy to jest miejsca na avatar którego nie mam

Dzisiaj jest nieoficjalny “dzień łapania za piersi”. I w sumie ok jednak bardziej mnie przeraża to że 14 lipca (2 dzień zlotu) jest “dzień łapania za pupę”. Obawiam się nadużyć! :lol:

Ja bym się tam nie martwił na twoim miejscu, raczej twojej “pupy” nie będą chcieli łapać :wink:

Eee, chyba nie masz czego się obawiać :lol:

deepone mnie uprzedził trochę :slight_smile:

Jak już ci koledzy powiedzieli nie martw się w końcu mają być i zlotowiczki więc masz silną konkurencję :wink:

Masakra jak Wam pierwsze co do głowy przychodzi to męska pupa. Ja się o Panie obawiam… :smiley:

@DjLeo

Nie odwracaj pupy do góry pośladkami, to Ty zacząłeś :stuck_out_tongue:

To trzymaj się od nich z daleka będą bezpieczne :slight_smile:

Nie wiem co jest grane, ale moja lodówka zakomunikowała mi właśnie, że jedzie ze mną na HotZlot… :stuck_out_tongue:

lodowka.jpg

chyba jej zawartość

Sprzątnął byś ten kapsel po piwie spod lodówki :stuck_out_tongue:

Toż to nóżka od lodówki, co by nie kulała :slight_smile: A zawartości Wam nie pokażę, bo lodówka zamknęła się w sobie :stuck_out_tongue:

@gowain przyznaje bardzo fajnie to wygląda.

Ile kosztował magnes i zrobienie tego?

Dodane 05.07.2012 (Cz) 15:51

Jeszcze tylko tydzień do zlotu. Czas szybko leci nawet się nie obejrzałem jak minął ten rok od poprzedniego zlotu.

To z drugiej strony lodówka nie ma już nóżki :shock: kręcisz :^o

Wydrukowanie u mnie na miejscu 19zł - to są całkowite koszta, nic więcej nie dochodzi, a wygląda rzeczywiście fajnie, jeszcze na aucie nie sprawdzałem przyczepności, ale raczej nie powinno być problemu - w końcu reklamują to jako reklama magnetyczna na samochód (nie licząc trabantów) :stuck_out_tongue:

Bo lodówki zazwyczaj mają jedną, albo dwie przeciwległe nóżki do kręcenia - HA! :stuck_out_tongue: