HotZlot 2012 - wątek ogólny

chyba było też tak, w zeszłych latach tak było - że mozna się było jeszcze zdecydować bodajże w sobotę wieczorem. Nie wiem jak w tym roku :wink:

Nie chcę zapewniać, że tak będzie na pewno, ale możliwość pozostania będziesz mógł zadeklarować na miejscu, chociaż dla organizatorów wcześniejsza taka wiadomość jest lepszym wyjściem.

A ja mam takie głupie pytanie/prośbę :slight_smile:

Jako że nie jestem informatykiem, a elektronikiem (studentem na razie:P) wykonuje sporo różnych projektów, w większości są to układy oparte na mikrokontrolerach zasilane napięciem ~5V. Najprostszym rozwiązaniem tego zasilania jest prosta ładowarka do telefonu :slight_smile: i tu do sedna… Czy ktoś z drogich kolegów zlotowiczów nie posiada w domu jakiejś ładowarki od starego telefonu który już dawno nie działa albo został wyrzucony za okno, bądź spalił sie w mikrofalówce, a w szufladzie dalej zalega mu ładowarka od niego? :slight_smile: Jeśli ktoś chciałby się za darmo pozbyć takich gratków to chętnie przyjmę :slight_smile:

coś by się znalazło w szafie … o ile nie zapomnę :wink:

W odpowiedzi na moje pytanie, pod jednym z wpisów o HotZlocie Krogulec napisał:

Aby uniknąć zbędnego zamieszania prosimy aby chęć przedłużenia pobytu deklarować na etapie rejestracji. Nie możemy zagwarantować, że później będzie to możliwe bo np. zwyczajnie może nie być wolnych miejsc.

Rydzyk - fizyk… najwyżej zostanie dzień wolny na odespanie :slight_smile:

MrFaUst - Zostań nie będziesz sam z Poznania :slight_smile:

Co prawda ostatnio jestem zalatany i przez wyjazd nie miałem dostępu do zasobów sieciowych, ale nadrabiam :stuck_out_tongue: Wiem, ze to trochę nie w temacie., ale mam pytanko. Ma ktoś z użytkowników wybierających się na zlot zbędny dla niego katalog projektów domów i mógłby się podzielić ? Może komuś zalega na półce, lub w szafce, lub ma zamiar wyrzucić. Z chęcią przyjmę. djfoxer , oczywiście jak będziesz wiedział coś daj znać :stuck_out_tongue: Ponadto, już tak niewiele zostało :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot :slight_smile:

No…na to czekałem :smiley:

Live jest ekstra :smiley: tylko z Windows Phone edycja komentarzy nie działa :stuck_out_tongue: Wyszło mi “kurze” zamiast “kurde” :smiley:

co do śpiewu na tylnim siedzeniu się zgadzam… ale z tym mieszaniem lewarka :twisted: no i żeby nie zgęstniało [-X nie zgadzam się

Dodane Wt, 10 lip 2012, 14:45

raczej chlebem i piwem :smiley:

Dodane Wt, 10 lip 2012, 14:51

jeśli nie zapomnę też coś może znajdę :slight_smile:

a to czasem nie mają pierwszeństwa ci z formularza rejestracyjnego, ewentualnie wysłanej informacji via mail (jak np. ja) ;p?

podczas rejestracji czyli pewnie u Gutka na starcie czy już w recepcji hotelu obierając “klucz” do pokoju?

Bardzo prosimy o informację z wyprzedzeniem - Zamek na Skale to mniejszy obiekt niż Dolina Charlotty i możemy nie być w stanie zagwarantować, że będą miejsca. Jest to także wygodniejsze ze względów organizacyjnych dla nas i hotelu.

Dokładnie tak jest jak piszesz - pierwszeństwo mają osoby, które zaznaczyły przedłużenie podczas rejestracji, później via e-mail, na końcu Ci którzy zdecydują się na miejscu (proszę to traktować naprawdę jako ostateczność).

Co mam rozumiec przez “rozgrywki sportowe”? Mam brać dres i kij bejsbolowy? :smiley:

Jak tak przyjdziesz ubrany i z takim wyposarzeniem to napewno nie zostaniesz wpuszczony na teren Obiektu :wink:

godziny pakowania na marne ;(

taki bagaz podreczny nie trzeba pakować :stuck_out_tongue:

a Może by tak następny zlot za granicą zrobić?

np w czechach ceny są relatywnie ponoć niskie :wink:

a dojazdowo podobnie :slight_smile:

Były już takie propozycje, ale ze względów organizacyjnych nie przeszły.