HotZlot 2012 - wątek ogólny

… przywitani chlebem i solą :slight_smile:

Jakie zapisać się, a nie przyszło nikomu do głowy, że to może będzie np snooker, ping pong, piłkarzyki lub coś podobnego dostępnego na Zamku by nie czekać robiąc nie wiadomo co tylko sobie pograć w miłej atmosferze? A ci by tylko walczyli się i ścigali o latarki od GG :stuck_out_tongue:

latarki od gg, obiekt pożądania :smiley: Mogli by chłopaki z gg w tym roku załatwić te latarki do zestawu powitalnego :stuck_out_tongue: Zyskali by uznanie…

Co do latarek to myślę, że tego roku redakcja się postara i uczestnicy odnajdą wiele takich perełek.

Latarka dobra rzecz, można się będzie w podchody w piwnicy zamku bawić :wink:

Przecież co roku redakcja się stara. :slight_smile: Gdyby wszystko było do przewidzenia, to nie byłoby żadnej niespodzianki. Poza tym, skoro miałyby być latarki ze słoneczkiem GG, to bardziej zależałoby to od tego konkretnego sponsora, a nie od redakcji.

Daleko przeniesioną przenośnię zapodałem… tego nie trzeba tłumaczyć.

Wpadłem na taki pomysł skoro “Redakcja” co roku się stara to może by tak sie 200 z nas ściepe zrobilo po 50zł i by sie cos kreatywnego i równie dobrego jak HZ wymysliło z tym ze nie trwalo by to parę dni tylko dzień bądz 2 :)???

Ja coś wymyslę :slight_smile:

Kwestia Czasu :slight_smile:

Co Ty byś chciał za marne 50zł zrobić?.. :stuck_out_tongue:

200 osób po 50zl to daje nam łącznie jakies 10k więc było by co robić.

Z innej beczki coście się tej latarki tak czepili? Była na III HZ znakowana dla TechIt, a raz zrobiony dobry dowcip nie jest smaczny odgrzewany.

200*50zł = 10000zł :slight_smile: To może na solidną imprezę wystarczy :wink:

Raz, że nie 200, a 160 osób, dwa, że dla każdej z tych 160 pewnie trzeba by było coś przygotować, więc może i kwota ogólna robi wrażenie, ale patrząc na kwotę przypadającą na jedną osobę to już tak wesoło nie jest.

Już ja coś wymysle za 10K kwestia czasu :wink: jak już bede mial gotowy pomysł to napisze na Forum ale nie pomysł :wink:

160 osób jest na zamku na skale ale w dolinie charlotty bylo okolo 200 takze za 10K można dużo fajnych rzeczy wymyśleć :slight_smile:

Obawiam się, że to nawet na dobry obiad i parę piw nie styknie.

Z drugiej strony jeżeli by to był na kemping to pewnie by się coś dało wykombinować. No ale to już tylko w terenie impra na wolnym powietrzu.

@DjLeo

nie tylko kamping da się coś więcej ale o tym pużniej :wink:

A do tego jakoś ludzie z całej Polski muszą wrócić do domów następnego (tego samego?!) dnia… Tak jak mówię, może kwota 10k robi wrażenie, ale to nie jest dużo.

@gowain no to nie jest dużo ale zależy jak te 10K sie wykorzysta :wink:

Nie odnosząc się do dalszych postów w temacie “śniadaniowym” - śniadania będą dostępne w pełnym zakresie godzin podanym w agendzie, bez limitów, zapisów itp. Zapisywanie nr pokoi w Dolinie Charlotty to był wyjątek ze względu na charakter obiektu (bardzo duży teren) i brak możliwości skutecznego zamknięcia obiektu dla osób postronnych.

@Krogulec - niestety w tym roku w ostatniej chwili wypadam z gry… Szczegóły wysłałem na zlotowego maila. Bawcie się dobrze…

:frowning:

I chyba wskoczyłem na Twoje miejsce - chciałem wrzucić jakieś jupii ale szkoda, że ekipa z WLKP będzie pomniejszona o Ciebie. BTW - ostatnio słyszałem na zlocie parę rozmów żużlowych więc w imieniu kibiców tejże dyscypliny spytam - jest na Zamku jakieś TV z C+Sport :)? W sobotę finał pucharu świata -nasi połamańcy raczej zakończą rywalizację na czwartkowych barażach ale w razie co miło by było od czasu zerknąć jakby było inaczej :slight_smile:

I jeszcze jedno: czy muszę decydować się w tej chwili na przedłużony pobyt? Będę wiedział dopiero w piątek siedząc w autokarze do Zamku czy muszę być w poniedziałek w Poznaniu, czy też nie