HotZlot 2012 - wątek ogólny

Być może i nie na miejscu, ale też i branie wszystkich wpisów nazbyt poważnie też na miejscu nie jest.

Za mnie, czy nie za mnie - z wyjazdu MrFausta cieszę się bardzo. A koszulka jest oczywiście jego.

Pewnie, że moja bo wybrałem taką w którą ciężko byłoby CI się zmieścić :wink: Joke taki :slight_smile: A serio - czy redakcja dopisała mnie do listy zlotowiczów w systemie relacyjnym? Bo nie widzę nigdzie opcji dodaj wpis, ani też swojego avatara na liście

Z wiadomości rozesłanej przez redakcję wynika, że prognozy pogody na jutro nie są zbyt optymistyczne. Szkoda, ale pogoda nie jest w stanie zepsuć tego ‘święta’. Trzeba zabrac cieplejsza odzież i powinno być ok.

No właśnie myslalem ze na jutro pogoda bedzie ok ale co tam damy rade :wink:

Ci co chcieli "ColdZlot"u to teraz mają hehe

Ale przynajmniej redakcja miala przez parę dni ładna pogode :slight_smile:

Mam nadzieję że Ci którzy wyjechali wczoraj bądź dzisiaj mimo wszystko będą mięli coś cieplejszego w bagażu. Jak nie to będziemy sobie pożyczać :stuck_out_tongue:

Pogoda będzie chłodniejsza, ale nie gorsza :wink:

Z resztą trudno się dziwić, w końcu „nadchodzi zima” xD

ehh… dodanie agendy do kalendarza google ustawia przy każdym wydarzeniu przypomnienie… ma ktoś jakiś sposób żeby ręcznie tych przypomnień nie ustawiać żeby nie wysyłało mi na maila i nie pikało mi w telefonie?

Dodane 12.07.2012 (Cz) 11:19

Przy okazji… W agendzie pod wydarzeniem “Niespodzianka dla rannych ptaszków” napisane jest miejsce: “Na świeżym powietrzu przed zamkiem” :slight_smile:

No naprawdę nie przesadzajmy. 22°C ma być. To zdecydowanie bardziej przyjazna temperatura niż chore 35°C, gdzie człowiek tylko się poci, a co to oznacza na sali pełnej 160 osób chyba wiadomo. No i w samochodzie (bez klimatyzacji) jest duuużo lepiej.

Co racja to racja :wink:

Ja tam widzę 15-18 stopni, a w nocy poniżej 10, ale jak będzie to się okaże - bądź co bądź impreza i tak się uda, bo musi się udać :slight_smile: Najwyżej zamiast piwka będziemy sączyli herbatkę :stuck_out_tongue:

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1037

@gowain:

Dla zmarzluchów lepiej grzańca:D

Oczywiście, że jest sposób. Dzieje się tak ponieważ importujesz kalendarz zapewne do swojego głównego kalendarza (np. imię i nazwisko) do którego są ustawione przypomnienia dla każdego nowego wydarzenia. Aby to ominąć, można stworzyć nowy kalendarz na koncie np. HotZlot i w nim zaimportować agendę lub edytować ustawienia głównego kalendarza i usunąć powiadomienia dla nowych wydarzeń.

Czy po “aferze przytulankowej” nie została ani jedna czytelniczka która jedzie z nami na zlot z puli zaproszeń tylko dla żeńskiej części użytkowników? Bo patrząc na tematy HotZlotu, i na wpisy przy relacji live to mam wrażenie że samym hot zlotem to żyje jakieś 30 osób w tym żadna kobieta (oprócz Xyrcon oczywiście)…

Hej,

Jadą, jadą. Ale zawsze jest tak, że na mikro blogu działa tylko kilkanaście osób… I wygląda mi na to, że rychło się to nie zmieni.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja kojarzę co najmniej dwie dziewczyny, z czego jedna się nawet udzieliła na mikroblogu.

EDIT: tu masz dowód :stuck_out_tongue: http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot2012 … komentarze

Według mnie na stronie z relacji na żywo (http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot) jest odwrotna kolejność postów, niewygodnie się to czyta.

Jak wchodzę, aby chronologicznie poczytać co ludzie pisali, to najpierw muszę zjechać na sam dół , potem kliknąć “wcześniejsze wpisy”, dojść do tego, który był ostatnim, potem czytać przewijając stronę do góry i zaraz potem znów na dół , tylko aby kliknąć “nowsze wpisy”, jak się otworzy to znów muszę jechać na dół , aby czytając przewijać ją do góry

Pytanie do redakcji - czy można zrobić jak na forum - nowsze wpisy dodają się pod starszymi i logiczna kolejność jest zachowana?

Nie znalazłem nigdzie sprężynek i bd miał tylko 1 joystick, sprawdzał ktoś z redakcji ten magnetofon z atarynki ? :slight_smile:

to była jakaś afera? jednak 2 dni na HZ to za mało, żeby o wszystkim się dowiedzieć :wink:

Niektóre panie brały miejsca tylko by być ze swoim partnerem i były na tyle bezczelne by prosić o pokój koedukacyjny (przeczytaj wątek) :stuck_out_tongue:

hmm… ciekawe ile takich było