HotZlot 2012 - wątek ogólny

2 na pewno (pisał o tym Krogulec), potem miało być ich więcej, ale co z tego wyszło przeoczyłem chyba / nie było o tym na forum :slight_smile:

No Panowie i Panie czas się zmywać. Rano czeka nas podróż. Szerokiej drogi i do zobaczenia na zlocie!

No to i ja się zmywam do spania. DO zobaczenia jutro

Było wspaniale!! Gratuluję organizatorom wspaniale zorganizowanego Zlotu !!

Potwierdzam, wspaniała impreza i wspaniali ludzie. Dziękujemy Redakcji za chęci i cały trud włożony w organizację tak niesamowitej imprezy.

Dziękuję.

Było MEGA wspaniale!!

Dziękuje organizatorom za możliwość uczestnictwa w tegorocznym HotZlocie, za SUPER organizacje.

Pozdrawiam, do nast HotZlotu!!

Po raz kolejny Hot Zlot okazał się niesamowitym przeżyciem :slight_smile:

Teraz tylko rok czekania i miejmy nadzieję, znowu będzie szansa aby się spotkać!

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników!

Dotarłem wczoraj dość późno, ale i tak żałuje, ze za krótko tam byłem. Dziękuję organizatorom, redakcji, sponsorom i wszystkim którzy to stworzyli. Coś niesamowitego, nie tylko spotkać się z osobami, które się zna, ale poznać także nowe twarze znane dotąd jedynie z wyglądu avatara. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :smiley: :slight_smile:

To teraz czekamy na jakieś konkrety odnośnie podpięcia gamikaze pod dp :lol:

Jak dla mnie byłó nawet lepiej niż rok temu, kudos!

Teraz czekam na FTP i dumpy zdjęć userów oraz redakcji :stuck_out_tongue:

Potwierdzam było rewelacyjnie (chyba najlepszy Zlot ze wszystkich)

Co prawda moje spodnie zostały rozerwane (i niestety nie była to zasługa zlotowiczek :stuck_out_tongue: a rozgrywek siatkarskich) ale i tak było warto ! :smiley:

Pozdrawiam Redakcję, sponsorów i wszystkich Zlotowiczów

Dotarłem bez problemów :wink:

Stokrotnie dzięki dla Redakcji i Zlotowiczów za wspaniały Zlot i wspólnie spędzony czas :smiley: :piwko:

jako że jeszcze jesteśmy w temacie o zlocie zalinkuje do bardzo dobrego posta

http://forum.gamikaze.pl/viewtopic.php?p=51781#p51781

Czyli widzę, że nie tylko ja miałem takie skojarzenia co do Ichiii w tym roku :slight_smile:

Jak to już po wszystkim?? :frowning: nie napiszę tego co wszyscy :smiley: bo wszyscy wiedzą jak było!!

Zakwasy po koncercie trzymają… następnym razem proszę Microsoft o zespół poezji śpiewanej :wink:

Trudno słowem pisanym opisać wrażenia po zlocie… Było po prostu mega!

Podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich uczestników HZ2012.

Wreszcie w domu.

Rewelacyjny HZ! !!

Dotarłem do domu.

Dzięki za możliwość uczestnictwa w tym jakże ciekawym i nietuzinkowym zlocie. :wink: