HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

(Krogulec) #1

Dojazd komunikacją zbiorową

Podróżujących komunikacją zbiorową z dalszych zakątków Polski gorąco zachęcamy do przyjazdu dzień wcześniej do Wrocławia. Dzięki temu będzie można odpocząć po wyczerpującej podróży i być w pełni gotowym na atrakcje HotZlotu. Z Wrocławia do Zamku Kliczków będzie można dostać się bezpłatnym autokarem (odjazd z ul. Sieradzkiej o 11:45).

Listę rekomendowanych noclegów we Wroclawiu można znaleźć tutaj.

Dojazd samochodem

Wszystkich którzy zarejestrowali się na HotZlot 2013, wybierają się samochodem i mogą wziąć innych zlotowiczów, szukają transportu z jakiejś miejscowości, czy też chcą po prostu zadać pytania w sprawie dojazdu, prosimy o zgłoszenia w tym wątku. Przydatne informacje na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie HotZlotu w sekcji Dojazd.

hz-a4.jpg

Podróżujących samochodem zachęcamy do oznakowania swoich samochodów:

1. Wersja do druku dla formatów A3 lub A4 (podgląd):

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-a3.pdf - PDF, ok. 10 MB

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-a4.tif - TIFF, ok. 35 MB

1. Wersja do druku na np. magnesową reklamę - rozmiar 60x30cm (podgląd):

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-60x30.pdf - PDF, ok. 12 MB

http://www.hotzlot.pl/dojazd/hz-60x30.tif - TIFF, ok. 43 MB

Wszystkie pliki można także pobrać w jednym ZIPie.

Podziękowania dla gowaina za projekty - dobra robota!

(Leszek2204) #2

ja mogę zabrać 4 osoby jak wylosuję okolice bolesławca bo po drodze :wink:

(Krogulec) #3

Nie róbmy chaosu informacyjnego:

-- Dodane 24.06.2013 (Pn) 3:37 --

11:50 + 10-15 minut spóźnienia (które musimy zakładać) + 10 min na dojście na Sieradzką + 10 minut bo ktoś chciał jeszcze zrobić siusiu/zjeść hamburgera/zgubił się (niepotrzebne skreślić) to robi się 12:20-12:25. Reasumując - robi różnicę...

My wychodzimy od godziny przyjazdu autokaru na HotZlot, a ta już jest przesunięta o 60 min. wobec tego jak być powinno. Aby wszystko odbyło się komfortowo i każdy miał czas aby zarejestrować się, zameldować, chwilę odsapnąć po podróży, wziąć przysznic, przebrać się, zjeść obiad itd. przyjazd autokaru powinien nastąpić o 13:00, ponieważ o 15:00 jest powitanie. Tymczasem już teraz przyjazd autokaru obliczony jest na godzinę 14:00, przez co wszystko robi się naprawdę na tzw. styk. Powitania nie możemy już bardziej przesunąć, więc autokar musi wyjechać o 11:45 bo do przejechania jest 130 km + wyjazd z Wrocławia, a więc mniej niż 2:15 liczyć tego nie można.

Krótko mówiąc, autokar i tak powinien wyjeżdzać o 10:45-11:00, zdecydowaliśmy się na przesunięcie godziny odjazdu na 11:45 tylko dlatego, że pociągi z wielu rejonów Polski przyjeżdząją do Wrocławia w okolicach 11:15-11:20. Niestety pod wszystkich dopasować się nie da rady - stąd też w szczególności mieszkańcom Warszawy, Gdyni i Białegostoku zalecamy przyjazd dzień wcześniej do Wrocławia aby wypocząć i z rana "na świeżo" jechać na Zlot.

Edit: widzę, że Beduin75 skasował swojego posta przed puszczeniem mojej odpowiedzi. Na wypadek jednak gdyby ktoś miał podobne wątpliwości pozostawiam swój post.

(Kamilcetnarowicz) #4

Skasowałem wcześniej bo zrozumiałem swój błąd, że owe 5 min może przerodzić się w 30-60 min :slight_smile: Bije się w pierś i wyrażam skruchę :lol:

(olmeca) #5

Beduin nie brałeś pod uwagę tego kursu o 23:00 z Warszawy? Wtedy jest sporo czasu do odprawy zlotowego autokaru.

(Krogulec) #6

Jest przecież autokar POLBUS o 02:50, przyjazd na miejsce 09:35. Szczegóły na stronie HotZlotu.

Tak czy siak sugerowałbym jednak nocleg.

(Samurai) #7

To może ja zacznę. Część zaproszeń jak wiadomo już została rozesłana i tu moje pytanie czy ktoś wybiera się z Katowic lub okolic?

(Drobok) #8

Ja z Rudy Śląskiej (koło dtś) :arrow: (szukam środka transportu :P) (mogę podjechać do Katowic / Gliwic / Zabrza)

(mordzio) #9

Czy ktoś będzie jechał ze Słupska lub okolic?

(olmeca) #10

Szkoda, że OLT nie dożyło kolejnego zlotu. Zastanawiam się czy tym razem znów nie wracać samolotem. Jak na razie na 29.07 cena 250zl WRO - GDN :-k

-- Dodane 24 cze 2013 19:19 --

Z jak dalekich okolic? Bo pewnie znów będzie mocna ekipa z 3miasta.

(mordzio) #11

Najlepiej z okolic Ustki/Słupska, chociaż mogę dojechać w stronę Koszalina. Trasa przez 3miasto chyba odpada.

(Samurai) #12

Teoretycznie jak i praktycznie posiadam środek transportu w postaci pełnoletniej C180. Jednak jej spalanie jest trochę duże bo na trasie potrafi spalić między 9-10 L (benzyna). Jeżeli Ci to nie przeszkadza i znajdą się jeszcze dwie osoby z Katowic bądź okolic to nie widzę problemu :slight_smile:

(Kamilcetnarowicz) #13

Nie biorę pod uwagę jazdy w nocy ponieważ nie chcę stracić całego piątku :o Po nieprzespanej nocy mniej więcej tak bym wyglądał :o :lol:

A sesje wszystkie są bardzo ciekawe :lol:

Zastanawiam się na przyjazdem dzień wcześniej i nocowaniem w Bolesławcu :lol: Koszt noclegu zaczyna się od 30 zł/os

Transport pociągiem do Bolesławca to koszt 22 zł

image_id: 5774

http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s26seqnr=1ident=5x.03252426.1372097655getTariff=yesoutConId=C0-1OK#cis_C0-1

Natomiast koszt transportu z Bolesławca do Zamek Kliczków - 6.4 zł- 8.4 zł :slight_smile:

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularPstartCity=Boles%C5%82awiecfromV=c%7C33741toV=c%7C63241tabToken=53229a229146294212269137b5d99045endCity=Osiecznica

image_id: 5775

:lol: :o :lol:

(mordzio) #14

Opcja godna rozważenia, w czwartek będę we Wrocławiu a co dalej to czas pokaże.

(skandyn) #15

Szukam gowaina, bo chciałem się z nim zabrać jego srebrną Skodą, czyli tak samo jak zeszłego roku.

Pozdrawiam.

(Semtex) #16

Planuję wyjazd samochodem z Lublińca, Hultaj Lantra kombi (+10 do komfortu, niemieckie blachy: -10 do szacunku na drodze :smiley: ), można palić, jak coś to XMPP albo PW, mogę zabrać 3 osoby, benzyna, bez klimy :stuck_out_tongue:

(DjLeo) #17

Ja startuje z Krakowa (Dworzec Główny), mam już 2 osoby na pokładzie. Są jeszcze 2 miejsca wolne. Także CV, list motywacyjny i zgodę na przetwarzanie napojów wyskokowych na zlocie proszę przesyłać w tym wątku :slight_smile:

A co do samochodu to jeszcze nie wiem, są 3 opcje. Ale każda zacna. Peugeot 307 Kombi, Nissan Primera Hatchback albo Fiat Panda :slight_smile:

panda.png

No dobra z Pandą żartowałem :slight_smile:

(Drobok) #18

Samurai , no to czekamy na ochotników :))

(Samurai) #19

@DjLeo

Z takim nastawieniem na pewno kogoś znajdziesz :stuck_out_tongue:

-- Dodane 24.06.2013 (Pn) 21:08 --

(DjLeo) #20

W zeszłym roku ten pomysł z nawigacją GPS zlotowiczów był świetny. Fajnie by było mieć możliwość sprawdzenia trasy, a wręcz nagrania jak zlotowicze jadą na zlot. Byłby to ciekawy materiał nawet na wideorelację.