HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

słabo, że nie ma zjazdu z A4 na 350…

Planowy dojazd do Wrocławia mam o godzinie 5:35, więc na pewno zdążę na HotZlotowy autokar :slight_smile:

gorzej jak gdzieś zaśniesz na ławce we Wrocławiu czekając na autokar

s-p-i-n - no to będzie 199 uczestników HotZlotu :slight_smile:

przy Ul. Sieradzkiej jest ławka :smiley:

to go obudzimy w razie “W”

A jeśli zaśpię na innej ławce? :stuck_out_tongue: Kto wie, gdzie mnie nogi poniosą :smiley:

Przeczytałem całe 28 stron i nikt nie jedzie z mojego miasta :smiley: Najbliżej to chyba Słupsk i Trójmiasto. Więc jadę autobusem. We Wrocławiu będę planowo o 3:15 w praktyce pewnie później, będę miał trochę czasu na zwiedzanie miasta nocą i rankiem skoro odjazd jest o 11:45. Ciekawe czy spotkam podobnych mi podróżników ;D

@cabis - w sumie mam ten sam problem, tyle że dojadę (planowo) o 5:35. Więc możemy zwiedzać razem :slight_smile: (jeśli chcesz)

Nie mam zbyt czasu czytać tych 28 stron o dojeździe :lol: , ale informacyjnie napisze że jadę z Zabrza pustym autem o 4.30 prosto do Kauflanda do Gorlitz, później na Kliczków. Będę jechać też z powrotem z Kliczkowa do Zabrza. Cała trasa będzie A4.

Jak coś to jestem otwarty na propozycje :slight_smile:

Nie wiem czy będę miał naklejkę, ale moje auto jest dosyć charakterystyczne: Tico z białymi felgami, alufelgami :smiley:

Mówisz ze ta lokalna droga wzdłuż linii kolejowej po zjechaniu z 18 jest w lepszym stanie niz wojewódzka 297/350 z Bolesławca? :expressionless:

Może ta lokalna po zjeździe z Autostrady tez nie jest rewelacyjna, ale to kilka kilometrów i z tego co pamiętam to fotoradarów brak, ale mogę się mylić.

Ja na pewno będę jechał właśnie wersją C, bo wydaje mi się najszybsza.

Do tego nie trzeba pchać się w miasto Bolesławiec.

Natomiast wersja A to tragedia - Od zjazdu z autostrady do Bolesławca droga kręta, kupa wiosek i jeszcze więcej fotoradarów.

W okolicy Kliczkowa mam znajomych, których od czasu do czasu odwiedzam, tak wiec możesz mi uwierzyć:)

Dobra, przekonałeś mnie, :smiley: ale nie mysl ze jestem taki łatwy :lol:

Juz zmieniłem zapis trasy.

:slight_smile:

Wg. mnie najlepszy wybór

Dla znawców okolicy - coś zmienić? Niespodzianek jakichś po drodze nie będzie?

http://goo.gl/maps/W8B5N

jak chcesz to możesz się zabrać ze mną i z semtexem - też ruszam z Zabrza.

Chłopaki proponują ominąć Bolesławiec, więc zerknij czy opłaca Ci się skorzystać z takiego manewru:

Link do trasy

Jezeli o mnie chodzi, to raczej bede autem jechac bo do nieniec chce wpasc :slight_smile: Bardziej ktos ze mna moglby sie zabrac :slight_smile:

Areh , omiń Bolesławiec.

Ominę, ominę, tylko co z tym Bolesławcem jest nie tak?