HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

Jak ktoś chętny 2 miejsca wolne. Info na PW

Jeśli jest ktoś zainteresowany wyjazdem w piątek rano z Katowic proszę o PW. Mam przynajmniej jedno miejsce w przytulnym aucie bez klimatyzacji :slight_smile:

Witam

Miałbym takie samo pytanko.

Zobacz 2 posty wyżej.

Łoo widzę że nagle Bydgoszcz się odezwała :wink: Chętnie piwo wypije z Wami :wink:

Wpiszcie się w arkusz, będzie prościej znaleźć transport czy pasażera.

|

|

/

Jak szukałem “rodaka” to nie było. A teraz wysyp. Za moment się okaże że jedzie nawet samochód z kujawsko-pomorskiego (pomijając lazikara który jedzie z pomorskiego).

Na arkusz wpisałem się w pierwszej kolejności ;p

Ale stwierdziłem, że zapytać też nie zaszkodzi. A o wylosowaniu dowiedziałem się dopiero wczoraj wieczorem.

Jeszcze jedno wolne miejsce. :slight_smile:

Mam ostatnie wolne miejsce w drodze powrotnej do Gdańska (a konkretniej Kartuz) przez (mniej więcej) Poznań, Inowrocław, Toruń, Gdańsk. Powrót w poniedziałek. Info na PW, ewentualnie na samym zlocie można się do mnie zgłosić.

Pytanie z innej beczki… od Wrocławia (A4) na miejsce droga mocno wysuszona? Jestem spokojnym kierowcą, ale czy ktoś kojarzy jakąś “złośliwość”, gdzie nagle za znakiem 80tka jest 40stka i na nim zamontowany flesz? :wink: Z A4 chcę zjechać na 94-kę i przez Bolesławiec na miejsce.

Nie ma takich jajek. Droga jest super i 1,5 możesz lecoieć prawie na samo miejsce.

Planuję jechać autem z Wrocława - mam aktualnie 4 wolne miejsca :slight_smile:

Czy ktoś chętny? Jestem z Różnaki - moge podjechać po kogoś do domu i po zlocie odwieźć z powrotem.

Zainteresowane osoby proszę o mail woytasmi@gmail.com lub gg 1658027

A ja jadę z takiego zadupia, że tylko komunikacja publiczna mi pozostaje. Na szczęście mam autobus prawie spod domu (4 km), który zawiezie mnie bezpośrednio do Wrocławia.

Mam pytanie do osób zorientowanych w sytuacji w rejonie Bolesławca. Która z niżej przestawionych tras dojazdu od Wrocławia do Kliczkowa jest najszybsza?

Wersja A

Wersja B

Wersja C (pomijam ten powrót do miejscowości Iłowa, ponieważ poniżej Świętoszowa jest już zjazd z drogi 18, ale Google jeszcze o tym nie wie)

Na Targeo:

Wersja A

Wersja B

Wersja C

Tylko wersja C, co prawda trasa trochę dłuższa, ale większość autostradą, a po zjeździe droga tez jest dobra. A przez Bolesławiec to droga dziurawa i kręta.

Ja i zawieszenie mojego auta jesteśmy Ci wdzięczni za info :slight_smile:

Oooo, to można wersję C? Gdzie jest zjazd, “na co” trzeba zjechać?

Redakcja w dziale “Dojazd” pisała, że na Lubań.

4 km -> prawie spod domu? o to faktycznie… ale na pewno warto! Zobaczysz!

Można przyjechać do Wrocka dzień wcześniej… wtedy jest pewność że się zdąży na Hot-Zlotowy autokar :smiley:

Dokładnie - koło 20 km za skrzyżowaniem autostrad (A4 i A18) (kierujemy się oczywiście A18 na Belin, Olszynę), jest zjazd na Lubań .

Na mapach google nie ma zjazdu, ale na street wiew widać cały zjazd