HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

ja będę zapewne wracał przez Wrocław, to mogę Cię zabrać w razie potrzeby

Michał jak jedziesz samochodem, to zmienia postać rzeczy :slight_smile: To lepiej brzmi i co do detali się dogadamy.

Jadę, pytanie tylko czy się nie boisz ze mną jechać, prawo jazdy mam do lutego :).

Witajcie.

Ja również jadę swoim dwuśladem :wink:

Ruszam z Poznania , ale mogę też odbić w kierunku Zielonej Góry lub Leszna. Wszystko w zależności od ewentualnego zainteresowania osób chcących się dołączyć :wink:

Krótko:

  1. autko większe i mocniejsze jak rok temu więc nikomu nie zabraknie miejsca. Z klimą i klimatem dojedziemy na czas :smiley:

  2. jeśli już, to palimy tylko na zewnątrz

  3. zatrzymujemy się jeśli pojawi się taka ochota

  4. w sumie 4 osoby chyba, że dla kogoś większa ekipa (+1 osoba) będzie większą wartością nad niewielkim ubytkiem miejsca

  5. zostaję na termin podstawowy

PS

Pytanie do administratorów: czy byłaby możliwość stworzenia oddzielnego działu na wątki wyjazdowe?

Każdy nowy wątek można by zatytułować skąd i jak ktoś leci, przez co łatwiej będzie się odnaleźć :slight_smile:

Jeden wątek jest wielotorowy i zawsze trzeba monitorować i coś można przeoczyć.

Pozdrawiam,

Piotrek

Nie ma to sensu bo zrobi się bałagan - już teraz, przy dwóch wątkach toczą się zawsze dyskusje w sprawie dojazdu w wątku ogólnym i dyskusje nt. Zlotu w wątku nt. dojazdu - tak zamieszanie będzie jeszcze większe. Jak ktoś ma znaleźć to znajdzie…

patryk9200, ja jadę z Samurai’em. Z tego co wiem 2 miejsca są jeszcze wolne. (Samurai jedzie na rozszerzony, ja jeszcze nie wiem)

Spokojnie damy rada, jak w ubiegłym roku chce się dostać na lotnisko koło 17. Tak znów drogę powrotną spędzam w samolocie, ale tym razem bez przesiadki. Bilet na poniedziałek już kupiony.

Nie wiem jaki bałagan masz na myśli bo w tym o którym ja myślę (np. http://www.forum.bikemaraton.com/viewforum.php?f=3) wszystko ładnie widać :smiley:

To że teraz w dwóch wątkach rozgrywa się “akcja” tylko bardziej dowodzi, że jedno czytelne miejsce mogłoby lepiej załatwić sprawę :wink:

Zawsze były dwa wątki i każdy sobie jakoś radził i opcje transportu znalazł.

@patryk9200

Tak jak napisał drobok jeszcze dwa miejsca mam, więc jak chcesz się zabrać to nie widzę problemu. Co do godziny odjazdu i miejsca ewentualnej zbiórki to jest jeszcze do dogadania.

Środek transportu:

  1. Pełnoletni mesiu C180, spalanie tak około 9-10 L (benzyna)

  2. Niestety brak klimy ;/, ale jest szyberdach ;p

  3. Auto jest 5 osobowe, ale wole jechać w 4 osoby ze względu na komfort jazdy pasażerów z tyłu. (znam ten ból jazdy na tylnym siedzeniu w 3 na dłuższej trasie)

  4. Jestem niepalący, ale nie widzę przeszkód zrobienia przerwy na fajkę podczas jazdy.

  5. Zostaje na programie rozszerzonym.

Kiedyś było tak, że nikt nie miał komputera i każdy sobie jakoś radził :wink:

Z mojej strony nie jest to “święta wojna” czy “tak ma być, bo tak” :slight_smile: tylko luźna propozycja. Pamiętam wcześniejsze wątki tego typu i ich mankamenty, widzę jak gdzieś indziej jest to rozwiązane, składam propozycję i już. Jedynie składam propozycję ulepszenia, nie krytykuję obecnego stanu (bo coś czuję, że zaraz będzie to tak odbierane) :stuck_out_tongue:

Ktoś z okolic Opola lub Kędzierzyna się wybiera? powrót w niedzielę

Najwięcej wiary po 7 lipca się pojawi.

Miałabym pytanie odnośnie powrotu - chciałabym zostać na HZ do poniedziałku, tylko że podstawiany autokar odjeżdża dzień wcześniej. Czy znalazłby się ktoś, z kim mogłabym się zabrać w drodze powrotnej do Wrocka?

@Samurai w zasadzie, to można by się było z Wami zabrać. Chociaż nie zostaję na rozszerzonym (niestety, nie dadzą mi urlopu na poniedziałek :frowning: ) to w powrotną zabiorę się pociągiem :slight_smile:

Decyzja należy do Ciebie :slight_smile: Jeszcze dwa miejsca są.

ja zostaję do poniedziałku i najprawdopodobniej będę wracał przez Wrocław, więc możesz się ze mną zabrać

Czy ktoś z osób zostających na część rozszerzoną, będzie jechał przez Jelenią Górę (albo ostatecznie Bolesławiec). Szukam takiego transportu w drodze powrotnej.

Ok, super :slight_smile: To wstępnie rezerwuję miejsce, a co do szczegółów jeszcze się ugadamy.

Hmm… Co do dojazdu problemu większego nie ma, gorzej z powrotem. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i podrzucił mnie wcześnie rano w niedzielę do Bolesławca? :stuck_out_tongue: