HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

Aj nie chwalcie go aż tak, wiadomo że logo pierwsza klasa, ale chłopak jeszcze w samozachwyt popadnie :slight_smile:

too late :wink: :stuck_out_tongue:

@gowain

Logo pierwsza klasa :smiley:

@Klisza, łajzo, masz więcej szczęścia niż rozumu :piwko: dobrze wiedzieć, że będziesz.

Jakiś “Metro stolik” trza skołować :stuck_out_tongue:

Drużyna pierścienia prawie w komplecie :smiley:

Przydało by się…

U mnie zostało już tylko jedno miejsce.

Mi brakuje wyostrzenia takiego czegoś żółtego w tle dalej :slight_smile: ale projekt jest git, taki HOT :wink:

Jedzie ktoś z kujawsko-pomorskiego ? Z Bydgoszczy, Torunia :slight_smile: ?

A ja mam takie specyficzne pytanie odnośnie dojazdu, Czy ktoś z wracających w niedziele będzie miał jedno miejsce żeby zabrać mnie z powrotem w okolice Katowic? Moja załoga zostaje na rozszerzony, ja niestety nie będę mógł więc gdybym mógł się zabrać z kimś to było by miło :slight_smile:

Gdzieś stracił pomarańczę :slight_smile: Co to za kukułka :stuck_out_tongue: ?

Gdzieś w którymś temacie, ktoś wspominał coś chyba o powrocie do Katowic, ale mogło mi się tylko przyśnić.

Pomarańczy się skończył termin przydatności :stuck_out_tongue: a na poważnie pixelioza była na identyfikatorze, dlatego zrobiłem małą rewolucję :slight_smile: A angry ptaka już od jakiegoś czasu używam w innych miejscach :slight_smile:

Czy ktoś wraca ze zlotu w niedzielę i jedzie do Tójmiasta (lub okolice)? Ekipa, z którą jadę zostaje na rozszerzonym, ja niestety muszę wrócić w niedzielę.

Ok, na początek chciałam podziękować Krogulcowi :slight_smile:

Szukam ekipy podróżującej z Poznania do Wrocka naszym cudownym pkp, coby na czas podróży zaopiekowali się dziewoją :wink:

uważaj bo zaopiekują się aż nadto :slight_smile: Najpierw zobacz czy ktoś nie jedzie samochodem :slight_smile: wygodniej, milej, czyściej i na pewno szybciej :slight_smile: Koledzy z Wielkopolski, potrzebne miejsce :smiley:

No way!

Samochód też może być, tylko wtedy muszę odwołać autobus z Wrocka i zależy jak będą wracać, bo ja nie przedłużam :slight_smile:

Zostaję na przedłużonym i będę miał dwa wolne miejsca do Trójmiasta. W drodze na zlot (z Gdańska) mam teoretycznie jedno miejsce wolne. Szczegóły na PW.

Też będę kombinował dojazd z Poznania, możemy się zgadać.

ziggurad , spoko, byłoby miło :smiley:

Ja bym się bał na twoim miejscu :stuck_out_tongue:

Nie strasz dziewczyny :slight_smile: bo jeszcze pociągiem pojedzie, a źle jej nie życzymy :slight_smile: