HotZlot 2013 - wątek ogólny

Wątek ogólny na temat tegorocznego HotZlotu. Jeżeli macie jakieś pytania, najlepiej zadawać je właśnie tutaj.

Cześć,

wysyłacie może małe, symboliczne upominki z HZ dla tych, co nie mogą w nim uczestniczyć np. z powodu młodego wieku? Z ciekawości pytam, czy może coś dostanę :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Niestety nie - zainteresowanie HotZlotem jest tak duże, że mielibyśmy problem ze sfinansowaniem/logistyką nawet “drobnych” upominków. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze ukończonych 18 lat zachęcamy do systematycznej aktywności - zaprocentuje ona zaproszeniem na HotZlot po osiągnięciu tzw. pełnoletności :slight_smile:

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale link na oficjalnej stronie HZ do zeszłorocznego zlotu nie działa zwraca “404”.

U mnie wszystko działa, o jaki link chodzi?

Chodzi mi o linki przy zdaniu pod zdjęciem “Zobacz relacje z lat:…” link do roku 2012 nie działa, wyskakuje strona z błędem “403” nie “404” moja pomyłka.

Wg niektórych informacji Zamek “posiada” ściankę wspiaczkową, ale oficjalnej stronie brak info. Potwierdzisz/zaprzeczysz Leszku :smiley: ?

A chodzi o stronę http://2012.hotzlot.pl/

‘’ wysyłka zaproszeń rozpocznie się w poniedziałek ‘’ tzn. informacje na e-mali , rejestracja ? jakich zaproszeń :expressionless:

Zaproszeń imiennych dla Userów z pierwszeństwem rejestracji :slight_smile:

Najbardziej aktywni użytkownicy portalu dostają imienne zaproszenia, po ich weryfikacji kto może jechać a kto nie tworzy się pula zaproszeń ogólnych (dla każdego), które zostają wykorzystane podczas losowania. Do losowania musisz się zarejestrować. Data kiedy można się zarejestrować do puli ogólnej podana była w newsie.

Cudowna sprawa - ciekaw jestem czy w tym roku czymś sobie zasłużyłem…

#-o no tak dzięki

Wiadomość naprawdę fajna, sesje w tym roku zapowiadają się bardzo ciekawie, Intel, Opera, Microsoft w drugi dzień, sesje lightning talks, no i cała reszta atrakcji. :slight_smile:

Parafrazując słowa znanej piosenki

Oby tylko się tam dostać

“cała reszta to rzecz prosta”

:smiley:

w tym roku trochę ciężko jest , były 2-3 konkursy w którym brałem w jednym szkoda że z rysunku nic nie było :expressionless: typu koszulki =D>

Czyli spamowanie komentarzami w newsie zapowiadającym zlot nic nie dało ? :stuck_out_tongue:

Spójrzcie na 28 komentarz pod newsem http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot-201 … komentarze

Rozbawiło mnie to :slight_smile:

imo dot. to zeszłorocznego zlotu

Przeca już od dawna mówią, że czytanie ze zrozumieniem to zanikająca umiejętność

@Pangrys: Nie ma co się dziwić, nius długi więc lepiej zadać pytanie w komentarzu:)

Czyli od jutra “z niecierpliwością” co chwilę należy sprawdzać pocztę i ew. folder spam :). Na szczęście etykieta z domeną dobreprogramy.pl rozwiązuje ten problem :slight_smile:

BTW - to na prawdę fajny okres oczekiwania na HotZlot