HotZlot 2013 - wątek ogólny

@Mordzio to już dużo wyjaśnia bo FAQ jest jeszcze dłuższy :lol:

Dostałem info z samej góry, że w tym roku będą następujące konkurencje:

  1. Hejt Microsoftu na czas.

  2. Bieg na 100 metrów z kuflem piwa na czole.

  3. Sztafeta 2x1000 metrów wokół ogniska (redkacja vs zlotowicze).

  4. Kopanie się po goleni z odległości 10 metrów.

  5. Liczenie obrotów talerzy w dysku SSD.

Także moc atrakcji :wink:

ale się ruszyło :wink: od jutra będą emocje ;D kto dostanie zaproszenie ;p

Leszek coś mnie się wydaje, że po rozdaniu wejściówek imiennych będzie jakiś konkurs z możliwością wygrania biletu dla pozostałych, a na końcu już losowanie lub odwrotnie :slight_smile:

Pangrys tak dj karetka wymiata :slight_smile:

Może tak redakcja wyciągnie jedno zaproszenie dla osoby która by wymieniła bezbłędnie najwięcej userów którzy się na zlot załapią :stuck_out_tongue:

Hej,

DJ Karetka jest mocny!! :slight_smile:

I siedzenie jak na szpilkach z myślami: “Udało się i coś przyjdzie, czy jednak nie…” Wszystko okaże się w najbliższych dniach.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Fajnie byłoby gdyby w formularzu rejestracyjnym była możliwość zaznaczenia bezwarunkowej gotowości udziału w zlocie :slight_smile:

Tzn. redakcja wiedziała by, że nawet w dzień zlotu dana osoba gotowa jest się na niego udać (np. gdy ktoś odpadnei w ostatniej chwili).

Uszczęśliwiło by to kogoś na pewno :smiley: i dawało by 100% frekwencję

@DjLeo jak by co (jak masz jeszcze miejscówki w samochodzie) to bym z chęcią zaklepał 1 miejsce :wink:

Nic nie wiem o ściance wspinaczkowej, ale teren jest duży więc może gdzieś jest. Nie sądzę jednak aby był czas na takie rzeczy :wink: BTW, strona poprawiona.

Dobrze gadasz , trzeba ci będzie polać =D>

No to tydzień czekamy na zaproszenia a potem na losowanie, ale jestem dobrej myśli :wink:

@underface

Jasne underface masz zaklepane :wink:

@Dimatheus

Dokładnie tak :slight_smile:

Jak dopisze pogoda to przy Tym przepięknym Zameczku odbędzie się naprawdę zacna jamprezka … brak pogody w sumie nic nie zmieni :slight_smile:

A ja mam takie pytanko do redakcji. Wiadomo, że pierwszeństwo mają aktywni użytkownicy, później losowanie, a czy będzie możliwość wygrania zaproszenia w jakimś konkursie tak jak to było np. w zeszłym roku z Operą? Pewnie inne osoby oprócz mnie też się nad tym zastanawiają ;p

Hej,

Konkurs przecież trwa - zadanie związane w Windows Server’em 2012.

Możliwości więc są… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

@Dimatheus

To wiem czytałem :slight_smile: jednak wydaje mi się, że w zeszłym roku było tych “szans” na wygranie zaproszenia więcej ;p

Źle Ci się wydaje :slight_smile: W zeszłym roku do wygrania były trzy wejściówki, jedna za motyw Opery i dwie za projekt koszulek. A w tym roku:

  • trzy zaproszenia za konkurs z Intelem (dioda v2)

  • jedno zaproszenie w konkursie z Windows Server’em 2012

Ok, to już się nie odzywam :stuck_out_tongue:

Przydało by się jakieś info od redakcji jak im tam idzie, i na jakim są etapie. :wink:

To by podniosło jeszcze bardziej atmosferę wyczekiwania, na tego jednego jedynego maila :slight_smile:

Ludzie co wy macie z tą pogodą … bez względu na pogodę impreza zawsze była wspaniała, dzięki redakcji która ją zorganizowała !!