HotZlot 2013 - wątek ogólny

Ha! wiesz co by to przyniosło ?? Każdy zainteresowany co kilka minut odświeżałby skrzynkę pocztową z myślą “Że zaraz On otrzyma imienne zaproszenie na HZ” … tak jak ja :smiley:

Hej,

Myślę, że tak jak znakomita większość userów. Poczta co jakiś czas coś tam odbiera, ale na razie szału nie było.

Powodzenia w oczekiwaniu i cierpliwości!

Pozdrawiam,

Dimatheus

czy ktoś już coś otrzymał , jakieś pierwsze zaproszenia

Gdyby ktoś coś otrzymał zapewne dałby znać :slight_smile:

Ja dostałem już Zaproszenie …

…do skorzystania z kredytu i przedłużenia hmmm… wiecie czego :oops: ale nie o to pewno pytaliście :slight_smile:

Korzystaj póki dają bo później będziesz żałować :smiley:

@Pangrys

A tanio chociaż? xD jak tak, to można sprzedawać na Allegro :stuck_out_tongue_winking_eye:

Z ciekawości sprawdziłem- mają kosmiczne ceny, to może być intratny interes :smiley:

Do tego jeszcze kilkanaście ofert pracy jak zawsze z wysoka gratyfikacja w euro i ze tylko 2 godziny dziennie :lol:

Dodane 24 cze 2013 18:45

Zaczęło się :slight_smile:

To ja się pochwale zaproszenie przyszło 10 min temu :slight_smile: Do zobaczenia na zlocie :smiley:

Mee too :slight_smile:

No, też dostałem tego magicznego maila :slight_smile: Także widzimy się na miejscu :slight_smile:

@Pangrys tego :^o :-k

Mnie pewnie nikt nie uwzględni przy zapraszaniu, super byłoby znowu spotkać się z wami wszystkimi, może przy losowaniu znowu się uda :slight_smile: gratuluje wygranym :slight_smile:

@Samurai jak tak to :-"

W moim wieku, ja już nic nie muszę udowadniać :slight_smile:

Dziękować, PC’owy wyteran gier zjawi się na zlocie :lol:

na razie widzę samych uczestników hot zlotów

No dobra, to i ja się tam pojawię :slight_smile:

Dziękuję, wiadomo za co :wink:

Autokarem tym razem :slight_smile: