HotZlot 2013 - wątek ogólny

mówią lepiej późno niż wcale, ale to nie w tym rzecz(nie był to problem sprawdzić kto to)

Fiesta wyżej wyjaśnił o co chodzi. Co innego podarować komuś z rodziny, a co innego sprzedać :slight_smile:

Gutek wiem na czym problem polega, ale wielu złapanych za rękę jeszcze patrząc w oczy mówili, że to nie ja. Skala zjawiska wyprzedaży i tak jest mniejsza z każdym rokiem, z uwagi na czujne psy tropiące z tego forum :lol:

Tutaj z kolei chce podziekowac wszystkim za mile spedzony czas i redakcji za odzew w prawie ostatniej chwili oraz za kolejny wkład w organizacje 7 HZ, Partnerom technicznym. Dobrze ze w tym roku nie było tyle wykładów bo w tej sali na poddaszu nie dało by sie wysiedziec :stuck_out_tongue:

Jedzenie było wporzadku nikt głodny nie chodził [-X

Jeden minus to dla właścicieli Hotelu/Zamku - powinni sprawdzić fazy! :wink:

Jeszcze raz dzieki za spotkanie

Pozdr.

A co z fazami było nie tak? U mnie była prawie cały czas :smiley:

Mam tylko nadzieję, że pokale “Żywiec” na Allegro to tylko przypadek :] Mam kumpla, co z knajp wychodził z pełnym plecakiem szklanek i nie widział w tym nic złego.

Dodane 31.07.2013 (Śr) 11:40

To chyba Pangrys po uzyskaniu informacji na recepcji “nie ma fazy” odpowiedział: kto nie ma, ten nie ma. :wink:

Tak po prawdzie, to był Fiesta :slight_smile:

Właśnie pomijajac “fazy samopoczucia” w zamku raz wywaliło bezpieczniki, a u nas w Folwarku gdzie mieszkalismy ciagle były problemy z zasilaniem, bo piec na dole wywalał całość :smiley:

@Pangrys:

Na szacunek w żadnym wypadku. Nie przyznaję się bo wypada, ale dlatego, że Dobreprogramy to już pewien epizod w moim życiu, to znajomi, to świetne dyskusje w internecie jak i przy herbacie (lub czymś innym). Zawiodłem was, nadwyrężyłem zaufanie jakim darzą się użytkownicy. To nie zasługuje na szacunek.

Marne to tłumaczenie i wyjaśnianie ale… nigdy nie sprzedałem i nie mam zamiaru sprzedawać żądnego gadżetu typowo Dobroprogramowego (brandowane? nie wiadomo jak to nazwać), a w kurtce, pomimo że niektórzy uważają kolor za ten trzeci rozpoznawany przez facetów, mam zamiar chodzić. Oprogramowanie to dla mnie co innego. Prezent nie zawsze musi być trafiony. Gram niewiele, a zarówno TrustPorta jak i BitDefendera już opisywałem. Wolałem więc coś innego, a potem również to opisać. Czy partnerzy w ogóle na to patrzą? Wątpię, w końcu to i tak trafia do jakiegoś użytkownika, który poznaje markę i być może sam się na to skusi.

Jak napisałem, to co się stało postanowię wynagrodzić na blogu, bo tylko tyle mogę zrobić.

Pangrys skarżył się na brązowe ręczniki :lol:

Kolor kurtki jak najbardziej trafiony, taką pomarańcze to ja lubię.

U mnie na wieszaku wiszą już dwie żarówy - czerwona i zlotowa, pomarańczowa :smiley: Idealne na wietrzne dni na plaży.

Jaką oborę? Partnerzy nie patrzą na to co z tym ludzie robią tylko co o tym mówią :stuck_out_tongue: Zaś samo zachowanie losującego upominki nt. Bitdefendera mówi jakie miał podejście do tego i partnerów :stuck_out_tongue:

Nie do końca. Popatrz na to tak, sponsor dał 200 licencji na GRID2 licząc skromnie, że każda kosztuje 50 zł to robi Ci się kwota 10.000 zł oddana całkowicie za darmo. Teraz to robi wrażenie co nie? Co do losującego qbapa potrafi zrobić fajne “szoł” z losowania (było śmiesznie w tym i zeszłym roku) wolałbyś ustawić się w kolejce i ciągnąć los w drętwej atmosferze??

Oj żebyś się nie zdziwił, śledzą wszystkie wątki związane ze zlotem zarówno na forum jak i portalu i potem piszą do redakcji co się dzieje z ich prezentami dla zlotowiczów.

Od razu widać że byłeś pierwszy raz na zlocie i nie znasz poczucia humoru Kubulca. Tym bardziej że uwagi były kierowane do programu z czołówki najnowszych testów AV i nie miały charakteru prześmiewczego tylko humorystyczny.

Bo byłem pierwszy raz :stuck_out_tongue: Ale i tak nie smaczek pozostał by przedstawicielom BD :stuck_out_tongue: bo ja to odebrałem w inny sposób nie jako żart.

U mnie obie gry już są na steamie :). Sniper trochę marny jest, ale za to grid 2 jest świetny.

Trzeba będzie zrobić jakieś wyścigi online :wink:

Nie dobijajcie tego, co mu ten grid nie prądzi :stuck_out_tongue:

chyba w wolnej chwili to sprawdzę :slight_smile:

Na wstępie to dobroprogramowa drużyna Grid2 musi powstać. Jeszcze nie odpaliłem samej gry, ale musi być. Bo już, i tyle, i basta!

Sprzedaży mocno nie potępiam - nie bardziej niż nową wersję DP przynajmniej ;> - ale jakaś taka cicha niepisana zasada mogła by mówić o jakimś czasie od Zlotu.Zgadzać się nie musicie. Ja co prawda swoje gadżety zbędne rozdaje (robiąc z siebie cudnego świętego Mikołaja), ale wciąż zastanawiam się co zrobić z tą drugą kurtką…

Ale z innej beczki - Szukam, moi drodzy (nie pisze na priv bo tyleż privów musiał bym napisać) dwóch rzeczy.

* Po pierwsze - nazwy tych małych chińskich rączek ukrytych w magicznym fotelu masującym. Mój kręgosłup potrzebuje tego fotelu.

* Po drugie - waszego wsparcia. Przyznam się wam tak całkiem szczerze (trochę jak lucasintel) że zamierzam napisać na blogu coś o HZ. Waham się bo w tym roku chyba z racji tego, że mało wypiłem (i dużo stolików odwiedziłem) mam więcej do powiedzenia… i z jednej strony chcę napisać to co leży, a z drugiej było wspaniale. I taki ~dymelant~ wewnętrzny. Eh.

Oj potwierdzam, potwierdzam, tu do roboty się trzeba wziąć, a driftowanie w głowie :stuck_out_tongue: To kiedy zawody online? :slight_smile:

Błagam tylko nie o stringach znowu :stuck_out_tongue: