HotZlot 2013 - wątek ogólny

Też coś wrzuciłem, od siebie - tym razem mniej bo więcej się bawiłem niż zdjęcia robiłem :stuck_out_tongue:

@ Xyrcon - zarzucisz zdjęciami z basenu i wojny na gąbki ? :smiley:

Dobra, jako że nie znalazł się nikt kto by poprawnie odpowiedział na pytania konkursowe zawarte w moich wpisach-testach oprogramowania antywirusowego, postanowiłem oddać nagrody na zasadzie kto się zgłosi, ten otrzyma :wink: Do wyboru:

Sniper 2 Ghost Warrior ( już oddany

TrustPort Internet Security 2013 - 1 PC na 1 rok ( już oddany

BitDefender Internet Security 2013 - 1 PC na 6 miesięcy ( już oddany )

Są jednak pewne wymagania.

Pierwsze - jedna osoba jedna rzecz.

Drugie - osoba musi mieć konto na DP od minimum 3 miesięcy.

Trzecie - osoba ma przynajmniej 50 komentarzy LUB 50 postów na forum LUB chociaż jeden wpis na blogu.

Wydaje mi się, że to nie jest nic wygórowanego :wink:

Tak więc, jeżeli ktoś jest czymś z powyższych zainteresowany i spełnia wymagania, zapraszam na PW :wink:

Przy okazji podaję rozwiązania konkursu.

Panda Internet Security 2014 - recenzja

W materiale wideo z testu znalazła się muzyka z gry Lotus 3 - The Ultimate Challenge.

Comodo Internet Security - zalecana konfiguracja

W materiale wideo z testu znalazła się muzyka z gry Jaguar XJ220.

TrustPort Internet Security 2013 - recenzja

W materiale wideo z testu znalazła się muzyka z gry Ishar 2: Messengers of Doom

Dodane 24.08.2013 (So) 13:03

TrustPorta już nie ma.

Dodane 24.08.2013 (So) 13:09

BitDefendera też już nie ma… co za refleks :slight_smile:

Dodane 24.08.2013 (So) 14:14

No i nie ma również snajpera :wink:

Już kiedyś pytałem, ale może nie wszyscy mieli okazje przymierzyć… :stuck_out_tongue:

Gdyby ktoś chciałby zwiększyć sobie rozmiar… KURTKI!, bo nie mieści się w swojej L-ce, to PM do mnie, czy post’a zostawić - odezwę się :wink:

Kot-ek , skontaktuj się z Shakim ;), on ma patent na małe kurtałki :slight_smile:

Hihihihihihi

He he he… czyżby obróbka termiczna? :lol:

A kontrolował proces na całym etapie? :wink:

Kot-ek , szczegółów nie znam, za to efekty są wręcz wyśmienite:

g_-550x366-_-_42916x20130818220645_0.jpg

:lol: :lol: :lol:

Rzeczywiście :lol: Ciężko z nimi polemizować… :wink:

Samsung zaczął wysyłać sprzęt :slight_smile:

Tak ale nie robią tego bezpośrednio tylko przez jakąś agencje PR.

Swoją drogą zapytałem o możliwość rozkręcenia ultrabooka i samodzielną wymianę dysku. Odpisali, że: “Niestety w ramach testów nie przewidujemy rozkręcania użyczanych przez nas egzemplarzy”.

update: zapytałem czy będę mógł chociaż partycje skasować? Odpowiedź: “Panie Ziemowicie, niestety na takie testowanie sprzętu nie możemy się zgodzić. Sprzęt, który użyczamy dziennikarzom i blogerom, jest również i nam wynajmowany, więc odpowiadamy za jego zwrot do firmy Samsung w identycznym stanie.”

Droga redakcjo dzięki wielkie za te kurtki - świetnie bronią przed wietrzyskiem. W Październiku przetestuję ją w Karpaczu i w trasie na Śnieżkę :slight_smile:

Oj tak, kurtki będą teraz masowo używane :lol:

Hej,

Ja też jestem już po pierwszym użyciu kurtki - jedno słowo się nasuwa: REWELACJA! Wielkie dzięki!

PS. No i podobnie jak w przypadku plecaka - szacunek na osiedlu +5. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ciekawy jestem jak się takie kurtki pierze? :wink:

Niech zgadnę :arrow: w pralce :wink:

Albo jak masz na tyle samozaparcia to w rączkach :wink:

Czerwoną prałem normalnie w automacie na programie dla syntetyków.

I jak wygląda po praniu w pralce? :wink:

Nic się jej nie stało.

No a szczerze mówiąc czego się spodziewałeś? Sprzęt jest użyczany do normalnych testów, a nie do testów zniszczeniowych. :stuck_out_tongue:

Normalne testy to domena zwykłych ludzi :wink: Nie moja :stuck_out_tongue_winking_eye:

Takie jak przejechaniem terenówką po laptopie/utra booku :P.

Hej,

Jaką tam terenówką? Czołgiem, czołgiem!

I jak tu porządnie testować, skoro trza oddać w idealnym stanie?!

Pozdrawiam,

Dimatheus