HotZlot 2013 - wątek ogólny

Ja tylko na szybko napiszę, że dzisiaj po raz pierwszy ubrałem kurteczkę z DP i jest mega wypaśna :smiley:

ludzie nie mogli oderwać od Ciebie wzroku :slight_smile: To była zazdrość :slight_smile:

Jak by miał dwie (tak jak ja i jeszcze kilkunastu innych co kurtałki dostali jeszcze w styczniu z okazji rocznicy) i to w dwóch kolorach, to zazdrość by była jeszcze większa :wink:

@Gutek ja sam sobie zazdroszczę :smiley:

Ja jeszcze nie miałem okazji założyć kurteczki. :slight_smile:

Ale może w przyszłym roku wybiorę się z kolegą na CeBIT to wtedy założę swoją kurteczkę, żeby mi wszyscy zazdrościli. :wink:

I na Intel Extreme Masters również się wybiorę i założę bluzę. :slight_smile: Będzie takie kombo Koszulka z DP i Bluza z Intel Extreme Masters. :slight_smile: A co … :slight_smile:

@Neo no to będziemy wyglądali prawie identycznie bo ja też się wybieram na IEM i też mam tą bluzę :slight_smile:

jest FTP na zdjęcia :smiley:

zomo_prl , a działa? Bo u mnie wyskakuje 403 :expressionless:

na operze 12.15 The server requested a login authentication method that is not supported. 530 User cannot log in.

:smiley:

na IE wchodzi

U mnie nie działa ani na IE ani na FF.

u mnie zadziałało.

Dodatkowo przełączyłem się na eksplorator windowsowy. Może wypróbuj przez okno komputer wejść

Działa, działa, właśnie wrzucam.

Pomogło, dzięki :slight_smile:

Moja paczka też wrzucona.

Matko, kto używa Explorera albo przeglądarek do FTP? :wink: Zainstalujcie sobie jakiś porządny klient FTP, np. Total Commander. A w trakcie konfiguracji włączcie tryb pasywny :slight_smile:

Wrzuciłem swoje co nieco.

myślę, że wiele osób używa przeglądarek czy explorera do FTP :wink:

Skoro system nie ma problemu z obsługą FTP to nie widzę powodu by wgrywać TC.

Nie no jasne, do łowienia ryb też można używać kija z leszczyny, sznurka i wygiętego gwoździa …

Dodałem też coś od siebie :slight_smile: i również polecam użyć do tego celu jakiegoś klienta FTP np. FileZilla

Generalnie to samo co jest na http://qblog.pl

Pozdrawiam

Michoo

Cześć,

bardzo chętnie podzielę się zdjęciami, ino muszę wrócić z urlopu :smiley:

Wracam w przyszłą niedzielę, tak więc proszę nie “zamykać” serwera do niedzieli, no może do poniedziałku :mrgreen: