HotZlot 2014 - organizacja dojazdu

Ja zbieram ekipę z Krakowa i okolic, chętnych zapraszam do kontaktu. Wolnych miejsc maks 4. 2 wstępnie zarezerwowane, ale to jeszcze do uzgodnienia. Ja tam jednak wolę autkiem, sama trasa to fajna przygoda, dużo fajnych sytuacji.

Oddam bilet na trasie Gdańsk>Wrocław (PolskiBus) 03/07/2014(czwartek) Odjazd 05:45

Też jadę z Bieszczadów, ale komunikacją publiczną, tzn. pierwszym porannym PolskimBusem relacji Rzeszów - Wrocław 3 lipca o 5:55 (dzień przed HotZlotem - mam zarezerwowany nocleg we Wrocku). Mamy coraz większą ekipę jadącą tym kursem, więc możesz dołączyć :slight_smile:

Ja sie wybieram z Gdańska w czwartek PB o 21:00. Chyba że ktoś samochodem się wybiera?

Chętnie zabiorę się z kimś z Gdańska do Wrocławia lub do samego zamku i spowrotem. Program rozszerzony (powrót 7 lipca w poniedziałek).

Jeszcze trochę wcześnie, ale wolę napisać już :slight_smile: Poszukuję towarzyszy wybierających się na program rozszerzony (powrót 7.07.) , którzy jadą z Poznania lub będą przejeżdżać przez Poznań/ Wągrowiec lub okolice i byliby chętni zabrać mnie ze sobą w obie strony ;) 

Uwaga! Dziwne pytanie :smiley:

 

Czy, ktoś z okolic Hannoveru się wybiera, mam 3 miejsca wolne :lol: …!?

U mnie jedno miejsce już zajęte. Kompan pierwszozlotowy, szanowny Pan Fiesta był pierwszy :wink: Jeszcze 2 w ostateczności 3 wolne miejsca z KRK i okolic.

Ja szukam transportu z okolic Zielonej Góry  :slight_smile: - @wieszaczku dostałeś zapka?

 

Jest autokar PKS do Wrocławia o 13:08 (z przystanku Trzebieszowice D.K.), praktyka pokazuje jednak, że wszyscy znajdują miejsca z innymi uczestnikami HotZlotu wracającymi samochodami ew. redakcją (zawsze są jakieś wolne miejsca).

 

Niemniej jednak celna uwaga, dodałem info na ten temat na stronie Zlotu.

Shaki81 jakieś wolne miejsce w tym roku się znajdzie?

Będę miał 3 miejsca z GDA na tego grila. Wyjazd albo w piątek bardzo wcześnie, albo (i prawdopodobnie ta opcja wygra) w czwartek do Wrocławia, a dalej to się pomyśli. W tym roku jednak wolałbym osoby które faktycznie będą chciały jechać i nie rozmyślą się dzień wcześniej.

W tym roku zostaję na rozszerzonym i raczej po zlocie zostanę jeszcze kilka dni na południu, więc transport w jedną stronę tylko.

Reszta na PW.

Aha Areh mi przypomniał o jednej ważnej kwestii. Jak ktoś nie wie czy wróci w poniedziałek, lub rozmyśli się co do powrotu dzień wcześniej, albo wcześniej niż ustalenia ekipy (o godzinę czy dwie), albo z kimś innym, to niech nawet się nie zgłasza do mnie. Tylko konkretnych ludzi, zdecydowanych, a nie takich, którzy w ostatniej chwili postanowią sobie wrócić innym środkiem transportu, wbrew początkowym ustaleniom. A niestety taka sytuacja miała miejsce i to były aż 3 osoby na drogę powrotną. Jedną usprawiedliwiam (sytuacja rodzinna), ale 2 pozostałe nie musiały wracać dosłownie 1 godzinę wcześniej przed naszym wyjazdem. Także tylko poważne i konkretne osoby zapraszam. 

 

Nie dołączę, bo PolskiBus nie obsługuje Sanoka. Jadę Neobusem za 69 zł tam i z powrotem.

 

Bardzo  atrakcyjna  oferta dla osób z południowo wschodniej Polski. 

Miałem okazję kilkakrotnie korzystać z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Komfort za rozsądną cenę.

http://www.neobus.pl/rozklad-jazdy/

Polecam

 

Duże Merce są wygodne, ale w Saniku jest trochę za twarde zawieszenie - spać się nie da. Ciastka także są w miarę dobre, chociaż ja wolę czekoladowe.

Na trasę  do  Wrocka w okresie wakacyjnym Autosana Gemini raczej nie puszczają. Tylko Merce.

 

Tak że  bez obaw. :slight_smile:

Mam nadzieję, jak wracałem z IEM, to od Niebylca do Sanoka jechałem właśnie Gemini.

Hej,

 

Jeśli po drodze będziesz zahaczał o Katowice bądź - jeszcze lepiej - o Piekary Śląskie, to jak najbardziej. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Skoro rozdajesz bilety na autobus, to czyżbyś leciał metalowym ptakiem do wrocławia o 14.10?