HotZlot 2014 - wątek ogólny

No własnie będzie o Symfony, bo Drupal 8 opiera się na Symfony 2 :stuck_out_tongue: Warsztaty z Symfony itp…

No panie Pangrys, gratuluję awansu :smiley: Obyśmy się nie zawiedli :slight_smile:

Pan  Gryś  fiu fiu  ;)

 

Gratki  :)

 

To wiem, ale nie byłem świadomy że będzie tyle o Symfony, dopiero teraz przeczytałem cały artykuł na DP.

 

Szkoda że tak późno się dowiedziałem, teraz już nie mam szans na zorganizowanie wyjazdu.

 

Już się zawiedliście :stuck_out_tongue:

Chciałby się ktoś wybrać na VIP DAY PGA 2014? Bo chyba mam bilet, a nie mam jak pojechać.

Hej,

 

O, znowu Poznań? Jaki ten świat mały. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja i pewnie DjLama będziemy w piątek :slight_smile:

Też się wybieram żeby tam zajrzeć :wink:

A bilet masz?

Ja z Vanshei’em jak już to sobota, ale jeszcze nie ma decyzji na 100% :slight_smile:

Ja w piątek tak do 15-16 będę pracował, w sobotę 9-15 jestem zajęty, czyli po tych godzinach jakoś się wybiorę.

 

Biletu nie mam ale VIP jest tylko na piątek i się zastanawiam ile jeszcze będzie się tam działo popołudniu.

Zgubiłem pendrive z kingstona :smiley: Ktoś jeszcze go zgubił?

jak mogłeś to zgubić?

A widzisz taki talent do gubienia tak wielkich przedmiotów :< 

Przecież solidnie trzymał się na smyczy. Dobrze wiedzieć nastepnym razem będę za tobą drobne monety zbierał :slight_smile:

 

Pilna sprawa! Do odbioru dodatkowo będzie myszka o wartości ~70 zł (chyba, że wyślą mi ją pocztą).

No proszę jest szansa, że się znajomki spotkają :slight_smile: Dajcie znać czy tam na siebie trafiliście :slight_smile:

 

I co Jaro070 - ktoś Cię poratuje ;)?

 

Jesienne pozdrowienia :slight_smile:

Hej,

Coś widać, że ekipa kiepsko zbiera się do spotkania… Jaro, to do Poznania też masz spory kawałek…

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Nie. Jedyny bezpośredni pociąg kompletnie mi nie pasował pod względem godzin przyjazdu i odjazdu, a nikt przeglądający ten wątek nie był zainteresowany biletem oraz myszką za darmo.