HotZlot 2014 - wątek ogólny

 

Która godzina? Przed 17:00 czy po?

Hej,

 

Po prostu do Katowic mam “nieco” bliżej. :stuck_out_tongue:

 

Generalnie koło 18-tej. Ale może być wcześniej. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Postaram się wpaść, ale powrotny autobus mam o trochę niefajnej godzinie “23.11.2014 niedziela 00:20”.

I ja wpadnę :D.

Powinienem być w mieście. Ale żeś sobie wybrał termin. Akurat ostatniego dnia długiego weekendu. :stuck_out_tongue:

http://gdyniasport.pl/bieg-niepodleglosci/

 

 

Muszę tam być jako przedstawiciel sponsora. 

Udanych spotkań :slight_smile: Napiszcie potem chociaż w paru słowach kto był itd.

 

Pozdrowienia :slight_smile:

I koniecznie videorelacja.

Hej,

Zawsze można posiedzieć do 23:30, wrzucić Cię do busa i uciekać do domku. :stuck_out_tongue:

No liczę na to. :slight_smile:

Oj tam, pakuj się do pociągu i przyjeżdżaj. :smiley:

Rozwaliłeś mnie tym na maksa. :stuck_out_tongue: Jakaś fotka ze spotkania pewnie w wątku się pojawi. Ale żeby videorelacja?!

Pozdrawiam,

Dimatheus

A co to szkodzi?Ludzie sobie obejrzą i też będą coś w tym stylu organizować.

Hej,

Obawiam się, że moja komórka może nie wytrzymać takiego obciążenia… Nie wspominając już o transferze i baterii. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie musi być na żywo.

Hej,

A no to zmienia postać rzeczy. Ale nie wiem, czy później nie trzeba by wyrzucać z materiału pewnych kawałków. A i Overa wypadałoby wyciąć, tak co by osoby, które nadal go nie znają, żyły w słodkiej nieświadomości, że Over jest blondynką. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Oo tak trochę mam braków w postach, ale już nadrobiłem to.

Zamierz biec? :wink: 11.11 trochę lichy termin. Mam nadzieję, że coś uda mi się jeszcze wykombinować :wink:

Hej,

Oczywiście zapraszamy. :smiley:

I tak trzeba będzie nowy wątek założyć. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej,

Miałem napisać, co ze spotkaniem. Małe perturbacje, niekompetencja niektórych użytkowników, którzy “mają obecnie za dużo na głowie”, ale w końcu mamy konkret. Spotykamy się standardowo - czyli w Katowicach w Maxi Pizzy przy ulicy Sobieskiego 17 około godziny 17:30. Jeśli ktoś jest chętny, serdecznie zapraszamy. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej, jakaś mała relacja?

Dimatheus liczę na Ciebie :wink:

Hej,

No dobrze, dobrze. Już coś wrzucam. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

post-32818-0-75105500-1416682875_thumb.j

Szkoda, że mnie tam nie ma, z drugiej strony moglibyście wybrać lokal z piwem beczkowym, lepszej jakości :stuck_out_tongue: