HotZlot 2014 - wątek ogólny

Hej,

Sporo tak, to w moim przypadku pozamiatane…

Pozdrawiam,

Dimatheus

a to był jakiś termin podany? pierwsze słyszę :slight_smile:

A był, nieoficjalnie ale był (pierwszy weekend lipca).

No to pozostał nam miesiąc wyczekiwania :wink:

To mam nadzieję że będziecie mieli ładną pogodę.

:slight_smile:

 

Biedny będzie zlot bez Areha :frowning:

Przesada. Chyba że chodzi Ci o to co mógłbym przywieźć :P. Ale po to to zawsze zapraszam do siebie, albo w czerwcu będę leciał do KRK, to coś Ci podrzucę :smiley:

 

Chodzi mi o Ciebie, a nie zacne podarki :stuck_out_tongue: :smiley:

 

Pomyślimy, a w KRK zawsze też możemy wyskoczyć na lokalne trunki na rynku :slight_smile: Do GDA też pasuje się wybrać bo jeszcze nie byłem na dłużej niż przejazdem :smiley:

Czyli jeśli termin ten nieoficjalny się potwierdzi… bez Dimatheusa i Areha :frowning:

 

Areh, a co tam uwarzyłeś ;)? 

Ostatnio - AIPA - już spijane i pomału się kończy, a w butelkach leży już milk stout (potrzebuje jeszcze tygodnia, dwóch do nagazowania). Składniki na kolejne piwo już czekają. Tym razem będzie to witbier.

 

Ty, Ty, Ty… smaka mi zrobiłeś! Witbiera ostatnio z Kingpina piłem i mi nie podszedł, Stouty także mi nie podchodzą, ale AIPA… mmmm… AIPA i APA uwielbiam. Ostatnio mam dostęp do “A ja Pale Ale” z Pinty w bardzo dobrej cenie :wink:

Dobra IPA też nie jest zła, taka jak Hardcore IPA :lol:

Stout, są Stout i “Stout”, jak trafisz dobry to będzie smakował, chyba, że w ogóle nie lubisz tego stylu. Ogólnie ciepło się robi, polecam dobre pszeniczne jakieś :wink:

 

Nie, mi w ogóle styl Stoutów nie podchodzi. Pszeniczniaki to, co ciekawe, najlepiej mi smakował (oprócz Pszennego z naszego Browaru Miejskiego), czeski Primator.

Myślę, że nie trafiłeś jeszcze dobrego Stouta :wink: Jakbyś miał gdzieś okazję kupić to polecam: http://1drv.ms/1JhG0RM i http://www.ratebeer.com/beer/midtfyns-stout/66412/ :wink:

 

Jest i HyperX w tle :smiley:

Jak tak dalej pójdzie to faktycznie - 4 tys. postów stanie się faktem do oficjalnego ogłoszenia terminu HZ :slight_smile:

Hej,

W sumie dużo już nie brakuje. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ale nie spamujemy. Co do granicy 4 tyś. postów wszystko możliwe  :mrgreen:

Znając życie jak wejdzie wątek a’la HZ 2k15 postów raczej tu nikt pisać nie będzie …