HotZlot 2014 - wątek ogólny

300 postów to wbrew pozorom całkiem sporo… :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

I nie piszcie proszę o piwach bo ja jestem na zwolnieniu z alkoholi przez najbliższy miesiąc… :stuck_out_tongue:

 

Oficjalny termin i miejsce właśnie zostały podane do wiadomości w filmiku z Anią w roli głównej :slight_smile:

To musicie podkręcić tempo, póki nie ma wątku o nowym zlocie :stuck_out_tongue:

Ania była, werbelki były, teraz tylko czekać lipca i kierunek Zamek na Skale :slight_smile:

Dobrze urlop zaklepałem :>

Nie wiem czy się dostanę, ale też już mam zaklepany urlop i termin na wypożyczenie karcianek z mojej byłej pracy :stuck_out_tongue_winking_eye: I jakby ktoś jechał z kujawsko - pomorskiego to będę miał jedno miejsce w samochodzie wolne jeszcze :stuck_out_tongue:

Hej,

To się nazywają mieszane uczucia - niby tak blisko, a tak daleko…

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to kto zakłada nowy wątek? ;>

Hej,

Wypada chyba zaczekać na oficjalny news na DP. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja 4 lipca mam obronę, a 5go absolutorium, więc proszę tam moje zdrowie wypić :stuck_out_tongue:

Hej,

Ja 4 lipca jestem na weselu u młodszego brata… Więc w tym roku niestety też wypadam z Hot Zlotu… Zastanawiam się, kto będzie prowadził relację na żywo. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Właśnie o to miałem spytać, jak przeczytałem pierwszą cześć posta :smiley:

No to termin nieoficjalny potwierdził się ;) 

 

Nawet w tym roku o urlop martwić bym się nie musiał, ale… czy dostanę zaproszenie? o to martwić się trzeba jak co roku :wink:

 

No i kłopot nr dwa - czy mnie żona puści :smiley:

 

Zasada jest prosta, HZ to świętość i nie ma innej opcji. Musisz jechać. Jak żona tego nie rozumie, to ją trzeba zmienić :wink:

 

To samo tyczy się młodszego brata :smiley:

Jak to nieoficjalny już kilka miesięcy temu Krogulec na Facebooku podał termin w formie szyfru :stuck_out_tongue:

Nie no nie piszemy dalej ;0

Jest to opcja do rozważenia, ale lepiej niech desert tego nie czyta :wink:

 

 

Jak to młodszy brat to tym bardziej.

A pamiętacie … chyba zapomniałem :slight_smile:

Hej,

Ale mimo wszystko żonę łatwiej zmienić niż brata. Brat to więzy krwi, a żona to w sumie obca kobieta jest…

Pozdrawiam,

Dimatheus