HotZlot 2014 - wątek ogólny

Hej,

No to czeka Cię mała wywrotka w życiu - ale chwilami naprawdę bardzo przyjemna… To duża zdrówka mamusi życzę!

Pozdrawiam,

Dimatheus

@desert13 ja równiez zrozumiałam, że to o przyszłego Maluszka chodzi :wink: A co do odległości, to zawsze się to da jakoś “przeskoczyć” :wink:

+1  :mrgreen:

 

To już za chwilę :wink: Gratuluję ;) 

O życiu wiem aż za dużo. Po prostu nie pozwalam sobie wchodzić kobietom na głowę :wink:

Wow dawno nie byłem aktywny (z powodu wielu rzeczy) a tu widzę że się jakaś grubsza impreza szykuje niż HotZlot, czy się mylę @desert13 (wiesz że chcę być wujkiem :P) ???

A co do racji, to ja wiem jedno kobieta ma zawsze rację i nie wypada się z nią kłócić. :) 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie, 

Jarek

Jest takie stare hiszpańskie przysłowie.

 

“Życzenie kobiety jest wolą Boga”

 

 

 

I pewnie dlatego mamy tylu ateistów :slight_smile:

Pangrys +1 

Hej,

Dziwne, że i Draculla, i Desert milczą w kwestii Maleństwa. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Chcą nas zaskoczyć. :?

Redakcja w tym roku trzyma nas w  napięciu  do ostatniej chwili, do  rozpoczęcia HotZlotu 2015 pozostał równo miesiąc, a o  rejestracji cisza jak  makiem zasiał …

No dobrze, należy przyznać Ci rację, chociaż informacje miałeś pewnie z pewnego źródła z Lipna? Czyż nie? :P 

Tak więc w tym roku, abyśmy pojawili się na zlocie potrzebowalibyśmy 3 zaproszeń. :slight_smile:

 

@Pangrys - jak zwykle trafnie :slight_smile:

 

Nie no, bez przesady.

Jak na razie mamy zaledwie dwa tygodnie różnicy w porównaniu z zeszłym rokiem

 

@DjLeo w 100% popieram.

@Dracullo i Desert gratulacje :smiley:

@Areh Tobie też gratuluję

Ja żadnych plotek nie rozsiewam :stuck_out_tongue: co za insynuacje Dracullo :wink:

Po prostu można było tu to i owo wyczytać :smiley:

 

Wiosenne pozdrowienia dla wszystkich :slight_smile:

No proszę. Gratuluję przyszłym rodzicom.

@fiesta, a to ktoś czeka w ogóle na zlot? :stuck_out_tongue:

 

Szansa że młody poskacze na DRM’ach jest :slight_smile:

Od razu młody…a może młoda,co? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

P.S dziękujemy za gratulacje. :slight_smile:

Nie ważna płeć, niech się już pojawi - rodzice będą szczęśliwi :slight_smile: … a później wychować w duchu DP :slight_smile:

 

Oj nie wiem, ale i tak mam 50% szans że zgadłem :wink: