HotZlot 2014 - wątek ogólny

 

No wreszcie. :slight_smile: Co tak nas trzymacie w napięciu. :slight_smile: Moje Gratulacje. :slight_smile:

 

 

Jupii jednak zostanę wujkiem, ale się cieszę. :slight_smile:  Gratuluje wam Kochani. :slight_smile:

 

:D/ :D/

 

Gratulacje!

 

Ps. Swoją drogą już widzę na zlocie takiego dwuletniego szkraba. Pomyka za rączkę z mamą lub tatą po korytarzach, wita się z setką wujków i cioć, zagina parol na tablet i weź mu go zabierz albo pokonaj w gierkach :slight_smile: a na końcu słodko śpi na rękach podczas sesji.

 

Zobaczyć coś takiego … bezcenne :mrgreen:

Spanie (co prawda nie na rękach ale zawsze to spanie) podczas sesji już chyba widziałem.

Czy było słodkie? Hm… :wink:

Sam spałem, zaręczam że było słodkie, ale czy na rękach to już nie pamiętam :stuck_out_tongue:

Bo sny powinny być słodkie… ;]

Gratki oczywiście.

Nie mam nic przeciwko dzieciom ale dzieci + HotZlot to bardzo zły pomysł.

Jak bardzo chcecie to możemy sobie zrobić osobno BabyZlot.:slight_smile:

Przyszłym rodzicom polecam się dobrze wyspać. Później sen to będzie coś o czym będziecie marzyć :wink:

Raczej HotZlocik :slight_smile:

Hej,

 

Nic bardziej błędnego. Lipnowskie źródło zupełnie milczało w tym temacie. Poczytałem między wierszami i tak mi wyszło… :slight_smile: Generalnie gratulacje dla przyszłej mamusi i przyszłego tatusia. Brawo!

Nie nie do końca. Według danych statystycznych na urodzenie chłopca ma się 55% szans - na dziewczynki 45%.

Kurcze, to muszę Amelkę zabrać na zlot nim urośnie. Bo im większe dziecko, to mniej szans na takie obrazy. A czas leci…

O tak, potwierdzam i polecam. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie da się wyspać na zapas :frowning: Wiem coś o tym. Przytulajcie Swoje pociechy często, macie czas do, około, 7 roku życia, później się dowiecie, że to “obciach” :lol:

hehe, gratulacje młodym rodzicom :smiley:

Chodziło mi raczej o docenienie tego, że teraz jeszcze się mogą wyspać :slight_smile:

Sporo osób będzie miało problem z urlopem, jak wszystko tak na ostatnią chwilę.

 

Ja już profilaktycznie zaklepałem i w środę dostalem zgodę :slight_smile:

Rosyjskie źródła podały pierwszy spojler odnośnie nadchodzącego hot zlotu :slight_smile:

 

 

http://brzycki.16mb.com/hotzlot2015.jpg

 

A tu zonk i brak zapro :) 

@DjLeo ja też mam już zarezerwowany urlop mimo, że mam pewnie mniejsze szanse niż Ty żeby dostać się na zlot :slight_smile: w razie czego po prostu śmignę nad morze na tydzień ;) 

albo brak zlotu :stuck_out_tongue:

@DjLeo ja też mam już zarezerwowany urlop mimo, że mam pewnie mniejsze szanse niż Ty żeby dostać się na zlot”

 

Moderatorzy forum i bloga dostają wejściówki z “automata”, więc nie za bardzo rozumiem o jakich  szansach u Leo mówisz  ;)

Odniosłem się do wcześniejszych postów DjLeo :) 

No tak fiesta, pamiętam te parę lat wstecz jak się modliłem o wejściówkę :). Zdaję sobie sprawę, że nie muszę się o nią już bardzo martwić (choć w życiu bywa różnie), głównie ze względu na współpracę z DP. Mimo to to odwlekanie z zaproszeniami i taka lekka niepewność czy HotZlot się jednak odbędzie (tak wiem Snapshot z Anią, było, że będzie). No ale jakiś powód tego przeciągania z zaproszeniami i z info oficjalnym jest :) 

Poza tym o tej porze roku w latach poprzednich to już było ustalone kto z kim i jak jedzie :). Póki nie wiadomo kto jedzie, to nie ma jak się do końca zgadać, poza stałymi bywalcami.

Ogólnie cieszę się, że nie muszę się tym tak przejmować. To duża ulga mieć świadomość, że się jednak na HotZlot dostanę. Muszę sobie jeszcze na ColdZlot zapracować w tym roku.

Boję się, że jednak Redakcja ogłosi brak HZ w tym roku … :frowning: