HotZlot 2014 - wątek ogólny

Skąd ta obawa?

Jakby nie patrzeć oficjalna zapowiedź już była i to całkiem niedawno.

I to nawet z werblami! :slight_smile:

 

I to są dwa najpoważniejsze, jak co roku, pytania…

 

Widzę, że to dość ogólny problem, nie czuję się wobec tego osamotniony. :x

Ogólnie dziwne to jest, HotZlot przecież już za mniej niż 4 tygodnie (26dni)  i ani zapro, ani info oficjalnego na stronie DP. Ani nic na stronie HotZlot.pl

 

Nie chcę snuć teorii spiskowych, ale brak info wcześniejszego może wiązać się wyłącznie z problemami organizacyjnymi (sponsorzy), no bo z czym innym? Trzymanie nas w napięciu nie jest w mojej ocenie na rękę redakcji. W końcu ludzie też muszą mieć czas zorganizować wszystko. Obyś się mylił Pangrys. Ale ten brak info mnie wciąż martwi, mimo krótkiego przerywnika w Snapshocie. Zbyt nieśmiałe info, takie trochę asekuracyjne, jakby nie wypaliło jednak.

 

Wydaje mi się (czyli mogę się mylić), że w poprzednich latach też można było.

Tylko spokój… :wink:

Podejrzewam, że jutro (znaczy się dzisiaj) będzie info. Tak moja szklana kula mówi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Obyś się nie mylił :slight_smile:

Jeśli byłaby to prawda to oznaczałoby że kawa zrobiona przed chwilką smakowałaby jak nigdy dotąd … jak na razie to lura …

 

@gowain - smocza kula  ? :smiley:

przeczyść ją dobrze :wink:

Hej,

Calm down, guys. Będzie dobrze. A jak nie będzie dobrze, to będzie źle. Wszystko okaże się już wkrótce.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Też mam coś złe przeczucia z HZ pomimo zapewnień. Ale bądźmy dobrej myśli - pewnie Redakcja chcę w mistrzowskim stylu poinformować nas o HZ :smiley:

Co ciekawe na tej stronie podają, że zostało “tylko” 5 pokojów, ale podają podobnie przy innych hotelach, więc może to być jedynie “hłyt marketingowy”, gdyż na innej stronie, w tym terminie, bez problemu mogę zarezerwować dużo więcej pokojów…

Ale póki co i tak trzeba poczekać na oficjalne info, no i przecież przede wszystkim na zaproszenie. :slight_smile:

@DjLeo: spokojnie :slight_smile: Z tego co widzę, to zostało im na ten weekend 7 wolnych pokoi :wink:

 

Edit: a na Stronie samego Zamku, w tym terminie nie można zarezerwować miejsca dla więcej niż 4 dorosłych i 3 dzieci :wink: Więc pozostaje tylko czekać :slight_smile:

Tylko wtedy część osób zaproszonych może mieć problem z dostaniem urlopu z tak krótkim wyprzedzeniem (ale o tym chyba już pisałem). No cóż - pożyjemy, zobaczymy.

 

A to niestety druga, smutniejsza strona medalu…

Tym samym artykuł 167 KP możemy śmiało nazwać artykułem prohotzlotowym :wink:

dobrze mieć prawnika w rodzinie :slight_smile:

Źródło: http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/urlop;na;zadanie;-;czy;pracodawca;moze;odmowic;udzielenia,178,0,1484210.html

Hej,

Dlatego dobrze mieć małe dziecko i dzień bądź dwa (jeśli nie dzielisz się nim z małżonkiem) dni opieki. Wzięciu takiego dnia wolnego pracodawca w żaden sposób nie może się sprzeciwić. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Myślę, ze jak powie się pracodawcy - “jadę na ważną konferencję IT, która zwiększy moje kompetencje” to taki urlop przejdzie :slight_smile:

Myślę, że pasuje tu jak ulał:

“Zadziwiające jak banalna, nikomu niepotrzebna jest twoja praca gdy chcesz podwyżkę, a jak niezbędny jesteś dla zakładu gdy chcesz urlop”…