HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi na temat dojazdu na tegoroczny HotZlot, prosimy je zadawać tutaj.

Uff jak dobrze, już się obawiałem, że HZ nie będzie. Mam 3 miejsca wolne z Krakowa na zamek. Rozszerzony, najlepiej w obie strony.

Leo jedno  dla mnie  ;)

W tym roku autokar z Wrocławia jedzie czy do celu trzeba dojechać we własnym zakresie?

Na pewno będzie. Czekaj na info na stronie zlotu :).

 

Zresztą w Dojeździe i Agendzie info jest, tylko nie wiadomo czy to już tegoroczne :slight_smile:

Będę chyba na rozszerzonym - miałby kto miejsce w aucie by do Wrocka wracać w poniedziałek ?

Ok fiesta masz zaklepane.

Skoro tak napisaliśmy na stronie HotZlotu to… chyba jedzie :stuck_out_tongue:

Fiesta jak zwykle wprowadza zamęt :wink: Tegoroczne, tegoroczne - wystarczy na daty spojrzeć :wink:

To _ chyba _ ciągle niepokoi :wink:

Ktoś musi :stuck_out_tongue: :wink:

Zapomniałem o hotzlotowej stronie :stuck_out_tongue: Mój błąd :slight_smile:

Może jest obawa, że przewoźnik się wypnie w ostatniej chwili :stuck_out_tongue: Może coś nawywijaliście na ostatnim zlocie i mają nas dość  :stuck_out_tongue:

W tym roku Leszek będzie autokarem powoził, oj wygadałem się :slight_smile:

 

Powoził? To karoca albo furmanka zamiast autobusu w tym roku… yupi jajej!

ja będę miał 4 wolne miejsca z okolic polkowice lub legnica …jeżeli wygram !

No to może wróć tutaj jak już “wygrasz”.

dzięki 

Potrzebowałbym miejsce na poniedziałkowy powrót do Wrocławia, ktoś coś? Może być bagażnik :stuck_out_tongue:

Bielsko-Biała -> węzeł Sośnica -> Zamek na Skale - ze 3 miejsca się znajdą. Powrót po rozszerzonym.

 

Klima - jest

Radio - jest

Bieżnik na oponach - jest (jaki jest :P)

Ja chętnie zabiorę się z kimś z Rzeszowa / Dębicy / Krakowa. Ofc zostaje tylko na podstawowy pobyt, gdyby miał ktoś pytać :smiley:

a po co bieżnik :0