HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

 

Bo gowain bieżnię buduję :stuck_out_tongue:

U mnie 2 miejsca wolne. Z KRK-Zamek, Zamek-KRK, rozszerzony. Autko duże, pojemny bagażnik (kombi), klima. 

BTW. Poco się gowain chwalisz bieżnikiem, przy 200km/h bieżnik za wiele nie daje :stuck_out_tongue:

 

Jeśli nie zostaję na rozszerzony, to w jedną stronę mnie nie zabierzesz? :s

 

Myślę, że nie ma problemu większego, napisz do mnie na GG to pogadamy. Mam w profilu.

 

Przy tych serpentynach górskich i 100km/h to bieżnik wskazany :wink: Na autostradzie - fakt - niepotrzebny :stuck_out_tongue:

Najważniejszy jest docisk aerodynamiczny, nawet Formuła 1 używa opon typu slick. A na Zlot, a po prawdzie to HotZlot, należy jechać jak najszybciej. :wink:

NIE!! jak najbezpieczniej!

Poza tym oby ktoś nie musiał bez prawka na HZ dojechać!

Powolna jazda też nie musi być bezpieczna. Jak ktoś jeździ niepewnie, to i przy 20km/h może komuś lub samemu sobie zrobić krzywdę.

 

To uważajcie na fotoradary, by więcej za zlot nie zabulić …

 Czy ktoś z wracających w niedziele będzie miał wolne miejsce żeby zabrać mnie z powrotem w okolice Gdańska, ewentualnie Koszalina a od biedy do Poznania:)? 

Szukam transportu z Poznania , może @Pangrys znów mnie przygarnie? :slight_smile: :smiley:

Jeszcze nie wiem jakim autem będę jechał. Jak będę miał 100% pewności to napiszę, ale póki co, to wciągnę cię na listę :stuck_out_tongue:

Jedno miejsce wolne z/do Gdańska. Zostaję na rozszerzonym.

 

Wiec jeśli nie miałbyś nic przeciw przystankowi w Mysłowicach to chciałbym zarezerwować miejsce  :slight_smile:

Corsa C, bez klimy - 3 wolne miejsca (na upartego 4 jak ktoś lubi ścisk) ze Zduńskiej Woli (blisko Sieradza)

 

P.S.

Zostaję na rozszerzonym

Jakby ktoś był zainteresowany to mam jedno wolne miejsce z Książek (okolice Wąbrzeźno/Toruń) :stuck_out_tongue_winking_eye: i fajnie by było gdyby ktoś chciał ze mną wracać po pobycie rozszerzonym, też jedno miejsce wolne :slight_smile:

Seat Leon 1M, czterodrzwiowy, klimatyzacja (o ile do wyjazdu zdążę ją naprawić :wink: )

@Pangrys

Ja się też piszę na miejsce (zwyczajowo w bagażniku 8) )

Ok masz zaklepane. Ale rozszerzony?

Tak :) Dzięki!

Git