HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

Napisałem też na priv, ale i tu powtórzę: czy to miejsce z/do GDA jest nadal aktualne?

Kocham Przewozy Regionalne - właśnie kupiłem bilet na InterRegioBus relacji Bieszczady-Kraków za 1,00 zł :smiley: Ciekawe, czy w drugą stronę też coś znajdę w tej cenie :slight_smile:

 

[update] - bilet powrotny też za złotówkę :smiley:

farciarz…

Gdyby ktoś wybierał się na hotzlot (w wersji basic) z okolic Rzeszowa/Ropczyc/Dębicy/Tarnowa chętnie bym się dosiadł.

 

Za przejechanie 329 km zapłacę 1 zł, ale wcześniej muszę przejechać 29 km, a to już kosztuje ponad 8 zł…

No to rzeczwiście masz problem, chyba bez kredyciku z banku się nie obejdzie.

Może obejdzie się bez kredytu, jedno piwo mniej z barku i też styknie :wink:

@Shaki81 będziesz?

Shaki81 by miał nie być, Panie, co Pan?

BTW. To wątek dot. dojazdu. Na ogólny z takimi pytaniami :wink:

 

Jeśli aktualne, to chętnie skorzystam.

Jeśli nie, to poszukuję miejsca na trasie Gdańsk - Zlot - Gdańsk.

jasne

 

A co do samego dojazdu. To mam dwa wolne miejsca na trasie Wrocław-zamek i z powrotem. Oczywiście zostaje na rozszerzonym.

ale ty rowerem jedziesz? Na ramę zabierasz :slight_smile:

To ja bym się chciał zapisać na powrót, ewentualnie jeśli wolisz “obustronne” osoby to mogę zrezygnować z autokaru :slight_smile:

U mnie na trasie Gdańsk - HZ - Gdańsk miejsca już zajęte.

Witam,

 

Po pierwsze dziękuję  za zaproszenie :smiley: Ma ktoś może wolne miejsce z Wrocławia na Zamek? :wink: Ewentualnie ktoś może tez rano jedzie w niedzielę z zamku do Wrocławia - chociaż tutaj jakieś dość fajne połączenie mam, więc bardziej zależy na kierunku do Zamku :slight_smile:

 

Jeśli masz jeszcze wolne miejsce, to chętnie bym się z Tobą zabrał.

W tym roku mam do wybory 3 samochody, tak więc spoko rowerem nie muszę.

Jedzie ktoś na krótką wersję z okolic Rudy Śląskiej / Zabrza / Katowic ? :slight_smile:

//Edit

Szukam transportu ew grupy z którą można by się wspólnie wybrać

Ja. :wink:

Poprawiłem post, jedziesz autem / busem / pociągiem ?