HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

ponawiam pytanie do Poznanio -okolicznych, czy w tym roku w większości jedziecie pociągiem do Wrocławia, czy wsiadacie za cztery kółka?  :slight_smile:

Hej,

Biorąc pod uwagę moje kilkumiesięczne doświadczenie w prowadzeniu motóra, nie byłoby to ani mądre, ani odpowiedzialne.

Pozdrawiam,

Dimatheus

To jesteś już weteran. :smiley:

Ostrożniej byś jechał bo z pasażerem i lepiej obciążony tył.

 

Na chwilę obecną pociąg - IC, 6.42 (czy jakoś tak) z Poznania, ale może się coś zmieni :slight_smile:

 

Jest też o 6:00 z Przewozów Regionalnych, zapowiada się lepiej, mimo że wcześniej trzeba wstać, ale jest na miejscu 8:42, a ten z IC 9:12, o której jest autokar? 9, czy 10? :stuck_out_tongue:

 

Zamieszczam zrzut ekranu z odjazdów z Poznania do Wrocławia:

 

Jak jest napisane na stronie HotZlotu:

 

 

:slight_smile:

okey, w FAQ napisali o autokarze podstawionym o 10:00 i odjazd o 10:15, także faktycznie ten drugi pociąg można brać pod uwagę jako opcję dotarcia na miejsce :slight_smile:

ICkiem drożej, ale pewniej i wygodniej, poza tym godziny bardziej ludzkie, a na Zlot trzeba przybyć wypoczętym :wink:

Co jak co ale kwestia dojazdu w tym roku jest idealna…Ja mam z Krakowa w obydwie strony pociągi jak na zamówienie…do tego bilety tanie jak barszcz…żyć nie umierać… p015.gif

 Proponuję to pierwsze :smiley:

Zdecydowanie…zwłaszcza że za kilka minut kupuję bilety… :slight_smile:

Będzie jakiś official message o autokarze i przydzielonym miejscu? :wink: A może już był? :stuck_out_tongue:

 

2 late temu nic nie przychodziło na email. 

Witam

 

Czy ktoś może tak jak ja, z przyczyn od niego niezależnych, nie może zostać na rozszerzonym i musi w niedzielę już wracać z HZ? I jeszcze może wraca autem z rana i ma miejsce wolne na trasie zamek w Trzebieszowicach => Wrocław? :smiley: Z chęcią się podłączę i dorzucę się do “czarnego złota” :wink:

Mógłbyś jeszcze napisać, skad jesteś. Wiem, że Acorus wraca na ślask w niedziele.

 

Dzięki, za szybko napisałem post :slight_smile: Szukam transportu w niedzielę zamek => Wrocław :) 

W autobusie brakło miejsca ? :slight_smile:

zapewne chodzi o to, że autobus będzie we WRO gdzieś o 14 :smiley:

Raczej o 13.15 chyba że się załapie na korka :wink: