HotZlot 2015 - organizacja dojazdu

U mnie miejsc brak. Komplet w obie strony, także lista zamknięta. Chętnych nie brakuje, ale niestety samochodzik mamy już obłożony także proszę już w tej sprawie nie pisać. 

No to mam jedno miejsce z Wrocka na zamek - start koło 10 z Wrocławia. Chętny ktoś?

 

Oby nie! To dość ważne, aby odjechał też o czasie, gdyż my (ja i McDracullo) mamy pociąg o 14:03.

Shaki81 , PW poszło :slight_smile:

Hej Wam, wrzucam jeszcze raz trasę, którą planujemy jechać z Wiosenką. Pilnie poszukujemy jeszcze jednej osoby, bo jazda samochodem w dwójkę jest średnio opłacalna. Wyjazd w czwartek, powrót w poniedziałek.

 

http://bit.ly/1eUkXZn

No trudno.Semtex zapyla z Niemiec solo i nie narzeka.

 

Zapomniałeś o kierowniku ;)

ja solo jade z wrocławia bo nikt sie nie zgłosił :stuck_out_tongue:

Co to Wrocław.Kamieniem można dorzucić :stuck_out_tongue:

Blisko czy daleko zawsze przyjemniej jedzie się z kimś

 

Mam Polskiego Busa z Wrocka o 12.00, więc sam rozumiesz :smiley: No cóż, zatem PKsem się przejadę w niedzelę z rana:D

Udało się ostatnim rzutem na taśmę! Widzimy się w piątek na kolejnym HotZlocie :wink:

Wyruszam z Wodzisławia Śląskiego. Jeżeli ktoś jest chętny na transport to zapraszam na priv.

Gdyby jeszcze się ktoś zastanawiał nad transportem WMI - WRO - WMI to oddam bilety na samolot. Nie opłaca się ich anulować takie drogie były

Wylot 7:15 piątek powrót 16:25 poniedziałek

Jakbyś leciał przez Słubice lub Świecko, to mógłbyś mnie zabrać po drodze :stuck_out_tongue: Nabiłbyś tylko 30km więcej :stuck_out_tongue:

Ogólnie planuję jechać pociągiem, ale muszę zagęszczać ruchy, bo dziś idę na nockę, pracę kończę o 6:00, a pociąg z Zielonej Góry do Wrocławia mam 7:19, aby zdąrzyć na autokar, tak więc wszystko na styku i nie wiem czy się wyrobię, dlatego jakbyś zechciał nie zabrać ze sobą, byłoby miło :wink:

Cześć.

 

Wybiera się ktoś z Poznania lub Wrocławia i ma wolne miejsce? Chętnie się zabiorę.

Ja mam wolne miejsce z Wrocławia

Cześć saquas, część osób z Poznania (w tym i ja) jedziemy pociągiem o 6:43 - IC 74101 - do Wrocławia :slight_smile:

steemm, o której będziesz jechał z Wrocławia autem? I czy będziesz gdzieś tam gdzie autobus podstawiają, albo okolice dworca PKP? :wink: może bym się zabrał, jak tak to bym dał znać dla załogi dobroprogramowej, co by nie czekali w autobusie, bo nie ma nic gorszego niż czekanie :stuck_out_tongue: może jahu też by jechać chciał?

Będę o 9:20 pod PKP, więc jak coś to możesz się zabrać

Ktoś się orientuje czy przystanek oznaczony jako Trzebiaszowice, pgr jest daleko od zamku?

P.s jedzie ktoś może z okolic Rzeszowa samochodem bo mój neobus uciekł?