HotZlot 2015 - wątek ogólny

I nie miałbym przeciwskazań by pokonać tę trasę raz jeszcze w poodbnych warunkach… Tym razem możemy jechać moim samochodem :P 

Hej,

Aż normalnie z przyjemnością dołączam się do Twojego postulatu. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Znaczy, że co - w tym roku podróż na zlot zaczynasz z Trójmiasta? :slight_smile:

Hej,

Może nie z Trójmiasta, ale w kierunku Lądka Zdroju. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

10% że może ten termin się zmienić :slight_smile:

Lokalizacja Wrocław :slight_smile:

HZ’1690%131508  ? serio, nie pierwszy weekend lipca? :confused:

Też obstawiałem ten termin (od 2011 poprawnie typowałem termin zlotu - a tu Zonk

Niepocieszna informacja, niektórzy muszą ustalać urlopy na początku roku więc i ten lipiec obstawiają z grubsza tak jak poprzednio, a tu taka niespodziewajka.

Hej,

No tak, ale przecież zlot nie trwa dwa tygodnie. Głównie odbywa się w weekend, więc nie trzeba planować nie wiadomo jak długiego urlopu. A jakby co, zawsze zostaje urlop na żądanie. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Urlop na żądanie 1 dzień, ale dwa to już trochę podpada :slight_smile:

 

Wyście już tak poustalali, a jak to układał Docent to pewnie się zdziwicie z tą datą :slight_smile:

Hej,

Ale przecież 15 to święto, więc dzień wolny od pracy.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Sugerujesz całkowanie przez części?

Kilkanaście linijek temu, luźno dywagowaliśmy w kontekście zakupu alkoholu w szeroko rozumianych krajach arabskich, na płaszczyźnie “umiejscowienia” tam HZ… :slight_smile: :slight_smile:

Mam już jasność…poniżej moja wiza, z odręcznym wpisem maksymalnego dopuszczalnego i dokonanego zakupu alkoholu w normalnym sklepie na mieście…wpisu dokonuje sprzedawca, po dokładnym przepisaniu danych z paszportu.

Ta maksymalna ilość do zakupu na cały okres ważności wizy, czyli 30 dni, to 3 litry, bez podziału na wino lub wódkę…

 

ef416a5a00e49ee6med.jpg

 

Hej,

A no to nie za bardzo jest czym poszaleć.

Pozdrawiam,
Dimatheus

ramadan mają teraz to tym bardziej lipa

3litry wódki to wcale nie jest mało, szczególnie jeśli mówimy o 3dniach - czyt. zlocie :wink:

Chociaż pewnie odezwie się parę osób którym braknie :stuck_out_tongue:

Może zabraknąć…

W dzień faktycznie życie toczy się wtedy zwolnionym tempem, taki miejski bezruch…ale za to noc jakby “odkorkował mrowisko”…ha,ha,ha

Wrażenie na Nas białych z Europy Centralnej robi codzienne funkcjonowanie na wszystkich płaszczyznach życia prywatnego, czy też w przestrzeni publicznej bez grama, grama alkoholu…oczywiście z wyłączeniem “złotych kurortowych klatek”, gdzie można się “pławić” do granic wytrzymałości… :slight_smile:

Za to HZ-towcy  własno-transportowcy chwalili by sobie cenę paliwa…86 groszy za litr…ale żeby nie było tak do końca różowo to tylko 92 oktany…zresztą do wszechobecnych Ład, Fiatów 125p, Polonezów, Fiatów Mirafioli,  oraz wszelkiego motoryzacyjnego szrotu z czasów PRL-u znakomicie się sprawdza…

Dalej nie ma oficjalnej informacji, nieźle w tym roku trzymają w niepewności :slight_smile: