HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

Ja też, tyle że około 7.00 :slight_smile:

Czy ktoś ze zlotowiczów wraca “w stronę morza” po programie podstawowym? :smiley: Wrocław/Poznań etc? :wink: Jedyny pociąg który mi pasuje jest o 7:17… :smiley:

 

…czyli pierwszy wita chlebem i solą drugiego :slight_smile:

 

ps. zostaje na rozszerzonym a później też chciałbym połazić trochę po tamtych górach jak się uda i po tym dobijam do Wrocławia to mogę tam zabrać.

Jest szansa na dopisanie się do jakiejś ekipy jadącej z/przez Wrocław do Szklarskiej?

Na chwilę obecną w drodze na zlot mam dwa wolne miejsca. Trasa Rzeszów - Szklarska. Mogę zbierać ludzi po drodze z A4.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Cześć.

 

Mam dwie alternatywy:

Z: ŁASK(S8) - 05:45 DO: WROCŁAW GŁÓWNY : 09:25

Z: WROCŁAW GŁÓWNY - 10:33 DO: SZKLARSKA PORĘBA G. - 13:46

lub wcześniejsza:

Z: ŁASK 22.01 -> ZDUŃSKA WOLA 22:52, OSTRÓW WLKP. - 00:04

Z: OSTRÓW WLKP. -  03:53 DO: SZKLARSKA PORĘBA G. - PRZYJAZD: 09:01

 

Ta pierwsza (zdaje się polecana) ale troche panikuje żeby znowu nie być na ostatnią chwile… no bo jak w pociągu rozpoznać zlotowicza?

W musicRegio na woodstoka było łatwo… wszyscy na*@#(@  a na hotzlot?

 

Kto z was jedzie pociągiem z  Wrocka, albo jeszcze wcześniej Łódź?

Mam wolne miejsce które szkoda żeby się zmarnowało z Poznania, start 7:00 lecę przez Śrem-Rawicz-*Wrocław*-Jelenia Góra-HZ

Wracam wtorek wieczorem po górach

 

*jak ktoś będzie potrzebował transportu to przelece przez Wrocław*

Don’t stres…Ja jadę tym pociągiem i “siła spokoju”… k045.gif

No to jest nas przynajmniej 3 na ten pociąg :-))))

Czym oprócz piechotą można dostać się z dworca do Olimpu? 

Taksówką, stopem, wpław Kamienną lub komunikacją miejską.

W weekend-y i święta chyba komunikacja nie “chodzi” - http://www.e-szklarska.com/komunikacjamiejska.pdf

No to zostaje per pedes.

Przepraszam, mechanik zrobił mnie w ch###a i nie mam żadnego transportu. Jak się uda to może dojadę pociągiem

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

Może @michalk będzie jechał przez Rzeszów z Lublina?

Jeśli ktoś szukałby jeszcze transportu na lub z HZ to dysponuję 1 miejscem wolnym.

Trasa Częstochowa <-> Szklarska Poręba - mogę kogoś zgarnąć/zostawić po drodze.

Wracam niestety po programie standard -  poniedziałek.  

a mi została jedna miejscówka na trasie Poznań->Szklarska to do rana można jeszcze rezerwować :wink:

 

@Informantyk - jak by co to dołączę się na szlak po rozszerzonym,

@penguin - później po HZ jadę do Wrocławia tak, że jeśli nie masz jeszcze powrotu to mogę zabrać.

 

 

@wesoly82 Jadę jednak z @Informantyk też zostaję na rozszerzonym i chętnie wybiorę się w góry. Do zgadania na HZ.