HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

A czy ktoś wraca po podstawowym autem do Wrocławia?  

Nadal mam jeszcze 1 miejsce z Gdańska, trasą A1 do Łodzi i potem na Wrocław. Pobyt rozszerzony, miejsce wolne w obie strony. 

@darek719 ja też nie zostaje na rozszerzonym i wracam w tym kierunku.

Wybieram się z Wodzisławia Śląskiego samochodem do Szklarskiej Poręby. Posiadam 3 wolne miejsca. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na PW. Zostaję do poniedziałku.

A z okolic Tarnowa nikt na HotZlot nie rusza?

Jak coś cały czas mam wolne miejsca z Suchego Lasu(koło Poznania)…

Ps zostaje na rozszerzonym i w ostatni dzień planuje wyjść w góry i wyjechać coś koło 18, 19

Olmeca jedzie z Rzeszowa.

Jak pisał@Pangrys, jadę z Rzeszowa, praktycznie na pusto więc mogę Cie zabrać z Tarnowa, kolejna osoba dosiada się w Katowicach.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Jedno miejsce wolne z północy z Gdańska do Szklarskiej i spowrotem. Pobyt rozszerzony. Może być tylko w jedną stronę.

No to ja mam jeszcze jedno wolne miejsce z Wrocka. Zostaje na rozszerzonym.

Poszukuję transportu ze Szklarskiej w okolice Torunia. Niestety już po programie podstawowym - nie wyszło z urlopem :frowning:

 

A urlop na żądanie nie pyknie?

Niestety “nie pyknie”… :frowning: Musieliby kogoś innego z urlopu ściągać…

Szkoda wielka… :confused:

Trochę za późno dowiedziałem się, że jednak jadę… Ale jak co roku - coś musi mi przeszkodzić w rozszerzonym (może uda się za rok, kiedy to ja będe miał jubileuszowy 10 zlot). Teraz tylko martwie się o powrót, bo 8-9 godzin do Torunia pociągiem, a potem jeszcze dwie godziny samochodem do Gdańska… 

… tak sobie myślę, że skoro jestem już na miejscu, to może wpadnę się przywitać :slight_smile: Ktoś mógłby mi zdradzić gdzie się zalogować ?

Może powinieneś w przyszłości rezerwować urlop jak tylko będziesz znał termin HotZlotu :slight_smile:

Wtedy na pewno nie dostanę ani zaproszenia, ani nie dopisze mi szczęście w losowaniu… No nic, narazie cisza, ale wstrzymam się z zakupem biletów na nasze kochane PKP do jutra…

trza się więcej udzielać to niepewności nie będzie :wink:

Wyjaśniło się już z moim dojazdem i będę wyjeżdżał w sobotę ok 7:30 z Poznania, tak że jeśli ktoś reflektuje to zapraszam na pokład.

 

Mapka