HotZlot 2016 - wątek ogólny

Karty działały cały czas (przynajmniej moja). Problem był z płatnościami nimi :stuck_out_tongue:

Ludzie! Czy ktoś z was posiada u siebie takie, lub podobne, “narzędzia” do zdejmowania szybki / digitizera ze smart-phone’ów, no i czy może zabrać na zlot? mój phone w potrzasku :slight_smile:   Ostatnimi dniami wszystko mi się w życiu ‘chrzani’ (dosłownie? ;p), dziś przyszła do mnie szybka do mojej Lumii, ale sprzedawca - jak tłumaczy - ‘zapomniał’ o dołączeniu narzędzi i dośle je w późniejszym terminie, a mi zależałoby by ekran/dotyk działał już jutro :stuck_out_tongue:  

 

oHBBfqg.jpg

 

Pomożecie? :smiley: procedurę wymiany szybki znam, bo już to przerabiałem, ale potrzebowałbym narzędzi i suszarki lub alkoholowego oddechu na tę szybkę ;D 

@Pangrys się znęca nad dyskiem ode mnie…

 

@Ufolec na braki “alkoholowego oddechu” na pewno nie będziesz musiał narzekać :wink:

Oo, Pangrys, te foto widziałem w HotZlotowej relacji 2016, ale nie przyjrzałem się, że masz tam “otwieracz” do wyłamywania, yy… znaczy, naprawy telefonów :wink:  a śrubokręt/wkrętak typu torx powinienem gdzieś mieć, bo też będzie mi potrzebny :) 

Mendy i kostki do gry też mam spakowane

 

 

oki!  zatem serwisant w gotowości, w każdym miejscu i sytuacji 

to się do ciebie zgłoszę, dzięki :slight_smile:  

@gowain - spokojnie, jeszcze mogą przestać :wink:

To jeszcze tylko mandoliny do kompletu brakuje :stuck_out_tongue:

 

Problem okazał się bardziej prozaiczny, ale mniejsza o szczegóły :wink:

Hej,

 

Najważniejsze, że działa. :slight_smile:

 

Teraz po ciężkim dniu z OPE, czas na szybkie pakowanie i przespanie się, bo na zlocie nie będzie na to czasu. :smiley: I przed ósmą wyjazd na Hot Zlot.

 

Pozdrawiam.
Dimatheus

Ja jeszcze czekam aż @ruuuda_m  dotrze, bo jej autobus zaliczył spore opóźnienie, niestety będzie musiała jeszcze poczekać na pociąg w Hanowerze, czyli jak pójdę spać to będzie około godziny 0:00, 5:30 planuję ruszyć :slight_smile:

 

Będziemy czekać na miejscu i napijemy się złocistego :stuck_out_tongue:

Wiem, że Pangrys zabrał już zabawki, ale ja też wezmę, dokładnie te z fotki :stuck_out_tongue: Plus ■■■■■ obowiązkowo!

Dobra wiadomość jest taka, że będzie można brać piwo na nicka/pokój, co

w tym ośrodku nie jest normą :wink:

 

Widzę, że Redakcja DP rozwiązuje na miejscu wszelkie problemy :slight_smile:

Co niektórzy mogą być przez to mocno zdziwieni przy wymeldowywaniu się :slight_smile:

Taa, a jak się nie pilnujesz to możesz nadmiarowo zapłacić - mnie ostatnio tak chcieli wydymać :stuck_out_tongue:

Koty i skarpetki już są :stuck_out_tongue:

W końcu… :smiley:

Dobra czas spać. Do zobaczenia Jutro mili państwo.