HotZlot 2016 - wątek ogólny

Już późno, ale Panie i Panowie widzimy się już dzisiaj(jest po północy) i ATMOSFERA będzie super i TOWARZYSTWO też!!! BRAK SŁÓW :stuck_out_tongue: !!! W Końcu to HZ :P!!!

Późno? Raczej wcześnie. Ja właśnie piję poranną kawę na krakowskim dworcu. Około siódmej ruszamy dalej (z @DjLeo za kierownicą).

Hej,

 

Ja właśnie też już wstałem. Przygotowuję kawkę i śniadanie i za nieco ponad godzinę ruszam po resztę ekipy i kierunek Szklarska Poręba. Będzie miodzio.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zacytuję króla Juliana:

Wstajemy, wstajemy, na HotZlota jedziemy.

:wink:

Czemu link do relacji ze strony hotzlot.pl nie jest aktywny? :frowning: Nie będzie w tym roku?

Relacja  jest dostępna pod linkiem:

http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot

 

Lisek obiecał uaktywnić przycisk dzisiaj :slight_smile:

Dzięki Wielkie! :slight_smile: już śledzę! :) 

Hej,

jak widzę Twoje wypowiedzi:

 

 

to mam ochotę wszystkich pozdrowić. :slight_smile:

Pozdrawiam.

hej_pozdrawiam

Dziś wyjeżdżałem jako pierwszy - w końcu dotarłem do domu (15,5h w podróży) . Dzięki za super imprezę i jak zawsze super atmosferę.

 

Ja będę w domu za 5 minut. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w HotZlocie :slight_smile:

Odkrył już ktoś do czego jest ten wkład w bidonie ? :slight_smile:

 

Myślę, iż do zamrożenia cieczy w celu chłodzenia umieszczonego wokół napoju…:slight_smile:

jako jeden z pierwszych. Ja byłem w domu przed 19. Dzięki wszystkim za miłe (jak zawsze) spotkanie.

Z pokoju wyszedłem szybciej od Ciebie. Ba - nawet z ośrodka bo jeszcze zejśc na dół musiałem :wink:

 

Miałem się właśnie pytać czy zdązyłeś - ale skoro byłęś przed 19 to znaczy że zdążyłeś :wink:

Też mi się tak wydaje, że jest to forma chłodzenia :slight_smile:

 

I taka dygresja. Wielkie podziękowania dla Redakcji, Sponsorów i Partnerów za tego roczny HotZlot. Jest to niesamowita impreza, na którą można powiedzieć bez kozery czeka się cały rok. Jest to wielka przyjemność i zaszczyt uczestniczenia w HZ. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie mi/nam dane spotkać się na kolejnym HZ. Jeszcze raz bardzo dziękuje :smiley:

Ekipa z południowo wschodniej Polski już na ostatnim zakręcie. Szuri już pewnie w domu a my z Olmecą w pociągu do Dębicy i Rzeszowa.

 

Dziękuję wszystkim za wszystko, powrót do korzeni w SP miał swoje niezaprzeczalne uroki i atmosferę.

Mam nadzieję że do zobaczenia za rok a może i wcześniej :slight_smile:

 

 

No i jutro do pracy… Dzięki wielkie za genialny zlot, zarówno Redakcji za trud włożony w organizacje, jak i sponsorom bez których zlot byłby niemożliwy. No i oczywiście uczestnikom, bez których zlot byłby niczym :smiley: (oby) Do zobaczenia za rok (a może pół?)!

Tu też bardzo bym chciał wszystkim podziękować za HotZlot 2016, który jak zawsze byłe MEGA. Do domu dotarłem bez najmniejszego problemu, zrobiłem bardzo dobry czas na trasie, z rozsądnym spalaniem :smiley: Dzięki wszystkim!

Bardzo Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna  za wspaniały HZ. 

Również ode mnie wielkie podziękowania! :slight_smile: