HotZlot 2016 - wątek ogólny

Wielkie podziękowania dla wszystkich za kolejny wspaniały HotZlot! :wink:

Dziękuję za kolejny niesamowity zlot! Uwielbiam Was ludziska!

Dziękuję za świetny Zlot!:slight_smile:

Dokładnie w tym celu ale bym uważała z mrożeniem nie wiadomo czy pozwala na substancja w środku :slight_smile:

Dzięki za wspaniały Hotzlot

Melduję się na stanowisku pracy. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce [emoji14] to będzie niestety ciężki dzień.

Hej,

 

A no to świetnie, bo to właściwie oznacza, że wzbudzam pozytywne emocje! :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja wczoraj lekko po 16 dotarłem do chaty dzięki transportowi i @freyah ;)

http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot2016,75736.html#komentarze - mi się podobało ;) )

 

Dzięki wszystkim za następny niesamowity zlot!

Redakcji za zaproszenie!

Partnerom w szczególności firmom: Kingston, Nokia, Synology i Tp-link za kasę na imprezę i podarki :slight_smile:

W szczególności ludziom z którymi można było spędzić wspólnie czas :wink:

 

POZDRO!

Hej,

 

Ja też pragnę podziękować za kolejny fantastyczny zlot: Redakcji za zaproszenie, Partnerom za sesje techniczne i kuluarowe rozmowy, graczom za zaciekłe walki w Open Arenę (szczególnie te mocno nocne rozgrywki), tancerzom za skakanie do upadłego na matach i wszystkim, dzięki którym zlot był naprawdę przedni.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nie będę się powtarzać.Wszystko już napisano.Dziękuję.

to i ja również dziękuje za mega weekend w doborowym towarzystwie :slight_smile:

Ziigi co to za firma? :smiley: Czy na sesjach było powiedziane coś miezy słowami o jakimś nowym konsorcjum? :wink:

@McDracullo już poprawiłem literówkę :wink: Wybacz ale jeszcze dochodzę do siebie :wink:

Dobra kawa w dobrym kubku [emoji14] eta z energetyka by się jeszcze przydała, bo nie ogarniam, tyyyyle roboty :frowning:

Same niezdrowe rzeczy.Za dużo cukru.

Raczej za mało, golonka i browar tam potrzebny :stuck_out_tongue:

 

Na moje cappuccino zdecydowanie za mały…samej piany jest “pół metra”…  k045.gif

cisza na portalu, cisza na forum, wszyscy dochodzą do siebie po weekendzie :wink:

Pozostaje czekać na ftp ze zdjęciami no i na kolejny HZ :wink:

Ja próbuje się odkopać z maili i oczyścić trochę czytnik RSSów :wink:

Mi zajmuje to już drugi dzień… Sądze że do końca tygodnia będzie ok :stuck_out_tongue:

No jest szansa, pytanie kiedy popracuję :smiley: