HotZlot 2016 - wątek ogólny

Hej,

 

Oj tam, są ważniejsze rzeczy niż praca. W końcu nie jest zającem - nie ucieknie! :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Baaaardo dziękuję za super imprezę. Przed wszystkim Redakcji i partnerom a szczególnie Nokia :wink:

Etykietka od Nokii by pomogła w dojściu do siebie :wink:

Wielkie podziękowania dla redakcji za organizację tak gorącego zlotu. Gorącego wręcz dosłownie, bo teraz leżę w gorączką :slight_smile:

Było blisko :smiley:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,20551771,masowe-zatrucie-w-sanatorium-w-szklarskiej-porebie-zachorowala.html

Za dużo zimnego soku.

Całej redakcji dziękuję za kolejny hotzlot.

Gowain dzięki za podwózkę.

Comandos dzięki, że poratowałeś mnie paczką fajek.

Pozdrawiam.

Fajnie było,  ale się skończyło. Dzięki wszystkim za wszystko. @Shaki81 dzięki za szaelfisztyka! Podoba się :slight_smile:

@McDracullo mam twoją zgube, tez od Shakiego.

Skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni. Mam trochę dużo pracy w pracy :stuck_out_tongue:

Ok, to kiedy i gdzie następny HZ? :wink:

Wszyscy już dotarli po HotZlocie do domu, a ja nadal się tułam po świecie :smiley:

 

Czyżby w Zamku na Skale? :wink:

 

Nie wszyscy… :smiley:

Semtex, za zdrowie Redakcji :>)

 

Szanowna Redakcjo, dzięki za spotkanie, dla mnie pełne wrażeń. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników,  redakcję, jak i partnerów

 

Herbata z wkładką (w stosunku 1/3 wkładki, 2/3 herbaty) na to polopiryna i jesteś na następny dzień zdrowy - przetestowane przedwczoraj :stuck_out_tongue:

Eh, a ja właśnie w pracy… Trzeba niestety wrócić do normalności :wink:

 

 

Na bolące gardło to też działa? :smiley:

Hej,

 

No co Wy tak się rozłożyliście po zlocie? Chyba ktoś się za słabo ubierał. :P 

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

@GBM Na wszystko działa :wink: Mi wszystko po nocy przeszło jak ręką odjął, a jeszcze we wtorek miałem dreszcze, bolały mnie mięśnie i gardło. Zaaplikowałem dawkę, skarpetki na nogi i pod kołdrę - pot lał się ciurkiem :stuck_out_tongue:

Zimne noce ich załatwiły.Sierpień to nie lipiec.

Na wszystko działa :wink:

Na bolące gardło zrób na odwrót - 1/3 herbaty i 2/3 wkładki :wink: