HotZlot 2016 - wątek ogólny

Tylko te słabe jednostki co się słabo odkażały :) 

 

Hej,

 

Bo mnie chodziło o wszystkich chorych - że chorzy z powietrza. :smiley: Sam przecież też do grupy chorych się nie zaliczam - po zlocie czuję się świetnie. No może poza poważnie stłuczoną nogą - ale tak już jest, jak się ma głupie przyzwyczajenia i w czasie jazdy na moto slalomu na stojąco hamuje się ręcznym. Gleba gwarantowana. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

tak myślałem :slight_smile:

Raczej nie - na zlocie było już ok, zarażałem przed. Więc jesli ktoś chciałby mi podziękować za wolne, to niestety - nie do mnie. 

 

Ale Ty też chory? :wink:

 

Tak - najlepiej sprawić sobie córkę (lub syna) i spacerować. :slight_smile: Pomaga :stuck_out_tongue: U mnie obyło się bez antybiotyków, za to dostałem tabletki z ekstraktem z etanolu. Dwa dni i zdrowy. :slight_smile:

 

Bez odkażania też się da…zdrowy, higieniczny tryb życia i wystarczyło…o sporcie celowo nic nie napisałem, bo komu by się chciało… k045.gif

tia, jasne, komu by się chciało - a na zlocie większość brzuszka nie ma :stuck_out_tongue:

Chyba odwrotnie.

Hej,

 

Ale jak tu bez brzucha żyć?!

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

bo brzuch przychodzi z obrączką, a że spora część uczestników to młodziki to tak mogło wyglądać :wink:

Hej,

 

No coś w tym faktycznie jest. Przed ślubem ważyłem koło 80 kg. Do 10-tej rocznicy niewiele brakuje, a tutaj na wadze czasami pojawiała sie jedynka  z przodu. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Czyli żona Cie dobrze karmi :slight_smile:

@McDracullo na szczęście zdrów

Ja tam na stan zdrowia nie narzekam :slight_smile: Jedynie na powrót do pracy :stuck_out_tongue:

 

A co do chorowitości narodu to jest to niestety ale wina zbyt częstego i szybkiego zażywania różnego rodzaju leków jak tylko pojawią się jakieś tam pierwsze małe objawy kataru. 

@Samurai czy już sobie przypomniałeś gdzie są kluczyki do czołgu o które pytał @Maniek_88 ?!

Nawet mi nie wspominaj :stuck_out_tongue: W momencie, w którym @Maniek_88 zadał mi to pytanie mój mózg wykonywał tylko dwa polecenia i to zapętlone “wdech i wydech”. 

Czy w tym roku jest wspólny FTP na zdjęcia :)?

 

Zapewne tak, do tej pory kilka dni po HZ przychodził mejl o udostępnionym przez Redakcję serwerze FTP :slight_smile:

Info od Redakcji:
 

 

z 17.08.16 15:37

 

Więc jeszcze chwilę może to potrwać :smiley:

ColdZlotowy już ruszył :slight_smile:

 

Panie, ja to ostatnio jakiekolwiek antybiotyki to brałem chyba 20 lat temu :stuck_out_tongue: Jedyny lek jaki uznaję to polopiryna, ale tylko dla wzmocnienia efektu wypacania po herbacie z wkładką.

 

@Pangrys ja mam wrażenie, że to jednak od odkażenia się w zbyt dużym stopniu… pozbawiłem się własnej flory bakteryjnej - powstało środowisko sterylne i byle bakteria była w stanie zaatakować :stuck_out_tongue: Ot tak, tak właśnie było :stuck_out_tongue: