HotZlot 2016 - wątek ogólny

 

Widzę że choroba szaleje… teraz boję się do domu wracać jak czytam o tych anginach, przeziębieniach, biegunkach… ;D

@stasinek a już się martwiłem, że wchłonął Cię wrocławski dworzec

 

a przy okazji jako świeżak na HZ chciałbym podziękować redakcji za zaproszenie mojej osoby, sponsorom a przede wszystkim HotZlotowiczom za ciepłe przyjęcie mnie do swojej rodziny, za ciekawe rozmowy i dużo śmiechu przez całą imprezę. Miło mi było Was poznać i mam nadzieję że spotkamy się za rok.

http://www.wroclaw.pl/wroclaw-na-weekend-1921-sierpnia-wydarzenia#niedziela

 

Mimo niepogody i samotności zostaje kolejny dzien bardzo rozszerzonego zlotu w końcu urlop :stuck_out_tongue: A jakby nie patrzeć redakcja dobrychprogramów w “pobliżu” - Kasprowicza 94

Proponuje plan hotzlotu bardzo rozszerzonego:

  • Sky Tower 12.00 (gość będzie się wspinać rowerem na szczyt) 
  • Park ESK od 14.00
  • Kolejkowo “Cudowny świat w miniaturze”
  • Spa przy teatralnej lub aquapark
  • Muzeum… jeszcze nie wiem jakie ale napewno nie panorama
  • 17.00 uliczny koncet na dużym rynku duetu Follow Rivers byłem wczoraj na końcówce zachwycony
  • Teatr Komedia Psychoterapia 19.00,
  • Koncert na Oławskiej 13 - 20.30
  • 22.00 fontanna stulecia
  • 00.00 zakończenie zlotu bardzo rozszerzonego.

Jeśli ktoś chce się dołączyć do HotZlotuEx to zapraszam.

Obiecuje - już nie będe więcej spamować  :wink:

Fotki ekipy ze Szrenicy za tydzień.

Pozdro.

Trochę późno ale również dziękuję za wspaniałe spotkanie.

Musiałem praktycznie na początku niedzielnej imprezy ewakuować się do domu ale powód był dość istotny :slight_smile: (i dzięki temu “powodowi” zostałem dumnym tatą :-D)

Hej,

 

No to ogromne gratulacje, tatusiu! Niech dzieciątko zdrowo rośnie i daje się wyspać rodzicom. :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

Heh i widać jak mnie słuchałeś gdy się żegnaliśmy  :slight_smile: Nie dzieciątko tylko dzieciątka - a dokładnie dwóch dorodnych synów (ma się tę dwururkę :stuck_out_tongue: )

Hej,

 

A może i dobrze Cie słuchałem i z przekory napisałem tylko o jednym dziecku, by dawało rodzicom fory. Drugie niech robi, co chce. :stuck_out_tongue:

 

Ale przecież o tym czy ciążą jest bliźniacza, czy nie, to bardziej kobiecy czynnik decyduje. Tak co byś nie popadł w samouwielbienie. No i powodzenia. Z jednym dzieckiem jest sporo roboty, a co dopiero z dwoma. Ale u mnie za jakiś czas już też pieluchy zrobią wielką akcję powrotu.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

@Krogulec

Tak na marginesie - linki do fotorelacji z zeszłych zlotów nie działają (2012, 2013, 2015) :frowning: chciałem udowodnić niedowiarkom, że byłem na wszystkich zlotach - a tu zonk (zgłosiłem to już poprzez BugTracker-a)

Trza było nie zmieniać nicka :stuck_out_tongue:

Miał dosyć pytań o to czy 4 to długość :wink:

Może to była grubość :smiley:

Hej,

 

Ta, a później powstawały dodatkowe pytania: w milimetrach, centymetrach czy calach? :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

obwód :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chyba pora zmienić temat. :wink:

Dostałem wczoraj maila… A dokładniej, to mój program pocztowy pobrał sobie i radośnie mi zakomunikował odebranie jednej nowej wiadomości.

Prawie wszystko się zgadza, tyle że… 5 września to poniedziałek. No chyba, że chodzi o rok… :smiley:

HotZlot 2008 w 2016.jpg

 

Gratulacje Tatuśku :D 

 

@wacek a skąd pewność że twoje skoro byłeś na wszystkich hot zlotach :slight_smile:

Moje gratulacje

Zagadnienie zdjęciowe nabrało oficjalki… a020.gif

Czekałem na to niecierpliwie! :smiley:

Właśnie wrzucam dużą paczkę zdjęć. Koło północy będzie.

Też coś wrzuciłem.

Ktoś wrzucił foty luzem :stuck_out_tongue: