HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Witam czy ktoś będzie jechał z Małkinia Górna do Sterdyń? Małkinia Górna znajduję się blisko Ostrowa mazowieckiego, chciałem jechać busem ale wygląda na to że jest tylko zwykły pkp kursujący raz dziennie.

trasy

Do tego dziwnego Sterdynia nie ma żadnych logicznych połączeń.
Nadal rozbawia informacja na stronie HotZlotu, że:

  1. Czy planowany jest bezpłatny autokar dla uczestników?
    Ze względu na dużą liczbę dogodnych połączeń komunikacją zbiorową, długi czas dojazdu autokarem, a także z uwagi na malejące zainteresowanie tą formą transportu, w tym roku nie planujemy bezpłatnego autokaru dla uczestników HotZlotu.

Niestety, zamiast załatwić autokar, to nadal straszy głupi i nieprawdziwy punkt 12 FAQ.

2 polubienia

No te

to troszkę przesada, ale jednak jakieś są. :wink: Ja z Olsztyna mam nawet bezpośrednie z PKS Siedlce (na szybko znalezione w e-podrózniku).

@Mekotron z tego co widzę to jest rzut beretem od Sterdynia, do tego po drodze dla wszystkich jadących z północy, a może i też zachodu. Będę jechał z Olsztyna z jednym pasażerem to mogę Cię zgarnąć. :wink:

Jedno jedyne :wink:

A po co mi więcej? Miałbym jechać na raty? :joy: Zminimalizować możliwość wystąpienia czynników losowych do minimum - i jedno starczy. :smiley: To jest tylko i aż jedno.

Biorąc pod uwagę że jest to dla wielu przesiadka, to trudno o taką optymalizację.

A no to już prawda. :stuck_out_tongue:

Bo to kopiuj-wklej, czy raczej wykorzystanie bez sprawdzenia, tekstu z kilku lat poprzednich, gdzie faktycznie tak było.

W tym roku jest inaczej. I nie ma “dużej liczby dogodnych połączeń komunikacją zbiorową”.

Oczywiście dojechać (i wyjechać) można, ale w wielu przypadkach i wielu kierunkach - sensownie tylko autem. Dlatego chciałem jechać swoim, ale udało się z @cyryllo załatwić wspólny dojazd.

1 polubienie

Witajcie panowie.
Ja także załapałem się do grona szczęśliwców i zostanę niewątpliwie zaszczycony Waszą obecnością :wink:

Piszę do Was rzecz jasna w interesie (w końcu powyższy słodki wstęp zobowiązuje) :stuck_out_tongue:
Żarty na bok.

Otóż chciałbym się zapytać o możliwość transportu w niedzielę do jednego z poniższych celów:

  • Czyżew
  • Małkinia Górna
  • Siedlce
  • Warszawa (wschodnia część np. Wiatrak czy Grochowska)

Docelowo interesuje mnie Warszawa, ale pozostałe cele także będą mi mocno na rękę, bowiem w każdym z nich komfortowo dojadę do stolicy.

Dla ułatwienia w rozeznaniu zamieszczam mapkę:

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z Was zabrał mnie na pokład swojego wehikułu. Rzecz jasna “odpalę” za paliwo. Z góry bardzo dziękuję.

PS. Tak w ogóle to jestem z okolicy Przemyśla na Podkarpaciu i wyruszam już we czwartek rano do Wawy (z noclegiem u szwagra i siostry), zaś w piątek uderzam pociągiem do Siedlec, a następnie przesiadka do autobusu na Sterdyń. W niedzielę także nocuję u rodzinki i wracam do siebie rano w poniedziałek. Te kierunki już sobie zaplanowałem i częściowo opłaciłem, więc ogarnę je na własną rękę :slight_smile:

1 polubienie

A ja ponawiam pytanie, czy znajdzie ktoś miejsce na trasie HZ -> Wrocław w poniedziałek po rozszerzonym?

Super, a o której spodziewasz się przejeżdżać ?

No pewnie tak, żeby spokojnie się wyrobić na rejestrację, która jest od 13:00. :smiley: Czyli pewnie w okolicach 12:00-12:30. Chociaż z @Lelem jeszcze nie ustaliliśmy kiedy wyjeżdżamy… :joy:

Ja będę jechał przez Siedlce jak coś :slight_smile: Jade tak w obydwie str zatem mogę po drodze zgarnac i w piątek.

@muchozol, przesłałem PW jakby co :slight_smile: ahoj przygodo :slight_smile:

@ChemicalAttack, Kiedy wracasz do Wrocka, w niedzielę czy w poniedziałek?

@SebaZ To jaki plan? Wracamy razem w poniedziałek? :slight_smile:

Super, dzięki za propozycję :slight_smile: Resztę wyślę poprzez PW.

Jasne, że tak. Napisz na priv gdzie konkretnie potrzebujesz dotrzeć w 3city to zobaczę co da się zrobić docelowo. Do Gdańska Głównego i Wrzeszcza na pewno.

hej masz miejsce?

super, ja niestety będę w małkini już po 9, jeśli możesz to podaj mi numer telefonu na prv.

W jedną stronę jadę tak jak pisałem wcześniej. Jeszcze kogoś mogę zabrać. Z powrotem uderzam na trójmiasto (Orłowo) i mam auto wolne. Zostaję na rozszerzonym.