HotZlot 2018 - wątek nieoficjalny

Hej,

Lepiej - internetowy. Połączymy się przez Discorda, zrobimy videokonferencje i zlot będzie w sieci. :wink:

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

A co Wy na to, żebyśmy sobie sami zrobili przedzlot w wawie, od 15-tego do 17-tego?

Świetny pomysł, zróbcie sobie…

no ale chyba września

Heh, fora pomyliłem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chciałem wrócić do korzeni. :joy: Ciężko co prawda będzie się wspólnie napić …, ale może łatwiej będzie o partnerów (chyba że ich nie zapraszamy do współpracy, a prelekcje prowadzić będą uczestnicy).

w tym roku nie będzie HZ 2018 ! środek lipca ,a tu cisza :wink:

My już wiemy gdzie i kiedy :slight_smile: W tym roku BĘDZIE HotZlot :slight_smile:

3 polubienia

Się okaże.

1 polubienie

Niewspółpracownik ma przecieki :smiley:

Hej,

Przecież więcej osób ma takie przecieki - wystarczy zajrzeć do działu, do którego nie wszyscy mają dostęp i wszystko stanie się jasne! :sweat_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nie denerwuj się Andrzeju! Tak tylko zażartowałem :slight_smile:

Mam nadzieję, że w okresie wakacyjnym, bo we wrześniu nie dostanę urlopu

Weź bezpłatny?

2 polubienia

Piszesz o tym dziale, którego oficjalnie nie ma ale jest? Tym w którym mleko się wylało, bo ktoś napisał, że zlot w tym roku będzie w…
Próbując dokończyć te zdanie wybuchła mi klawiatura - więcej nie próbuje…

Temat wylał się tutaj z szacunku dla @Leszek2204, który jest tym dla Hot Zlotów czym jaskółki są dla wiosen :wink:

2 polubienia

Nie dostanie - czyli pewnie jest robota w firmie a nie kwestia dni urlopowych :wink:

To wynika ze specyfiki mojej pracy. Szefostwo nie będzie zachwycone jak powiem, że chcę urlop bezpłatny we wrześniu.

Hej,

Nieoficjalne informacje wskazują na to, że będzie to jednak okres wakacyjny.

Nie, nie. Działu dla Sympatyków nie ma - skutecznie został zaorany, niestety…

:rofl:

No to termin zlotu powinien Cię mile zaskoczyć.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zwłaszcza, gdy powiesz, że na GorącyZlot :scream:

1 polubienie