HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

Wraca ktoś do Krakowa lub przez Kraków? Interesuje mnie niedziela.

Prawdopodobnie będę jechał i mam wolne miejsca

Zostajesz na rozszerzonym ? Jeżeli nie to chętnie się zabiorę :smiley:

Wracam w niedzielę

Trochę nie ogarniam tego forum, to do mnie było? :stuck_out_tongue:

Do @wacek :grinning::grinning::grinning:

1 polubienie

Nikt nie ogarnia, każdy klika w ten szary " :leftwards_arrow_with_hook: Odpowiedz" (zamiast w niebieski pod ostatnim wpisem) i potem są z gruszki :pear: powiadomienia…

3 polubienia

Tak, jest wolne miejsce, zapraszam.

Biere :slight_smile: Daj znaka na PW co i jak! Nie jestem pewien czy zostanę na przedłużonym tylko :slight_smile:

Jak ktoś reflektuje to KRAKÓW-JĘDRZEJÓW-KIELCE-CHYTRABABA-OTWOCK

Zostaję na rozszerzonym, bo @Shaki81 obiecał, że zostanie :wink:

:slight_smile:

@muchozol to ile masz jeszcze foteli bo bym potrzebował oba? Jeszcze napisz do kiedy zostajesz?

to zmienia postać żeczy :+1:

1 polubienie

Ktoś jedzie lub ma jeszcze wolne miejsca Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Mława > HZ

Mam jeszcze jedno wolne miejsce, wracam w niedzielę.

Czy ktoś w sobotę z rana byłby skłonny zabrać mnie z Warszawy? Najlepiej okolice centrum ale się dopasuje :smiley:

@iJuliusz jedziesz swoim? Masz wolne miejsce? Jestem z Mysłowic, chętnie bym się zabrał.

Z Warszawy co 30 minut jeździ SKM-ka, 30 minut jazdy i jest się w okolicach hotelu. No prawie, kawałek trzeba dojść. Ja tak właśnie sobie zaplanowałem, bo do Warszawy jadę Pendolino i na HZ zamierzam w całości dotrzeć pociągiem.

Oczywiście gdyby ktoś jechał ze Wschodniej w okolicach 8:30 - 9:00 i chciał mnie podrzucić, to mogę się zabrać. :slight_smile:

1 polubienie

Hej, wygląda na to, że ja też jadę, znajdzie się jeszcze miejsce z Pozka? Dzięki :wink:

Zdaje sobie sprawę że jest skm, no ale właśnie jakby ktoś ten tego jechał to mogę się wbić na 3ciego :stuck_out_tongue: