HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

(iJuliusz) #42

Jeszcze nie wiem. Możliwe że będzie Last Minute.
Także miej plan B.
Dam znać na PW

(toones) #43

Ok, będę czekał na info. Dz.

(Radek68) #44

A, no to spoko, znaczy mam podobnie. :wink:

(luqass) #45

Jedzie ktoś może z okolic Legnicy, Lubina, Bolesławca? :wink:

(Shaki81) #46

Ja, a trzeba coś? Zapraszam na prv

(djDziadek) #47

Cześć wszystkim czy ktoś z Łodzi będzie się wybierał? Jeśli tak, to chętnie potowarzyszę w podróży :slight_smile: - jako pasażer
Jeśli tak to proszę PW.

(zaba44) #48

Wybiera się ktoś z okolic Wadowice, Andrychów, Bielsko? Chętnie się dołączę. W razie czego mogę jechać własnym samochodem i kogoś zabrać. Co prawda nie wiem jeszcze czy zostaje na rozszerzonym.

(Grzesiekk) #49

Jadę z Pszczyny.

(molexor) #50

Jadę z (i to nie jest żart ) Sosnowca :wink:
będę chciał wracać w poniedziałek

(Dimatheus) #51

@toones - Chyba pojawił się dla Ciebie plan B, jeśli @iJuliusz by nie jechał. :slight_smile: Zobacz, @molexor jedzie z Sosnowca. :slight_smile:

PS. No temat w końcu dostaje rumieńców. :smiley:

(toones) #52

Dzięki za czuwanie. Wczoraj wziąłem sprawy w swoje ręce, nie czekając na plan B, by nie zostać z ręką w nocniku. Wrzuciłem ogłoszenie na blablacar, jest odzew więc jadę swoim :smiley:
@iJuliusz - daje cynk, że nie aktualne :wink:

Aha, gdyby ktoś chciał się zabrać, mam jeszcze na tą chwilę 2 wolne miejsca. Trasa Mysłowice (i najbliższa okolica) przez Częstochowę -> Piotrków Trybunalski -> Warszawa -> Otwock. Wyruszam o 5 z Mysłowic. Wracam w niedzielę.

(Dimatheus) #53

No właśnie też zastanawiam się, jak rozwiązać kwestię samej trasy - czy jechać, tak jak piszesz (Częstochowa -> Piotrków -> Warszawa) czy odbić bardziej na wschód przez Jędrzejów -> Skarżysko-Kamienną -> Radom. Ten remont za Częstochową to jakiś koszmar jest…

(toones) #54

Zapomniałem o tym fakcie… W sobotę może nie będzie taka tragedia??.. Niby czas podobny, jednak wszyscy wiemy jak to wygląda… Twoja trasa wygląda na bardziej sensowną, a ja sobie już ludzi zaklepałem…
edit:

wykonałem kilka telefonów w celu weryfikacji sensu jazdy przez Cz-we. W sobotę jest tam luz, więc trasa zostaje aktualna.

(iJuliusz) #55

Jadę. Jeszcze nie wiem czy swoim.

(zaba44) #56

Mi google taką trasę wyświetla:
https://www.google.com/maps/dir/Andrychów,+34-120/52.11242,21.2305411/@51.0400144,19.1890065,8z/data=!3m1!4b1!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x47168522c93dc213:0xaf1a58e12d5ef2f2!2m2!1d19.3412842!2d49.8548934!1m0?hl=pl-PL
Ktoś się chce zabrać po drodze?

(Dimatheus) #57

Ja generalnie jeździłem tą stroną przez Jędrzejów do Lublina kilka razy w tym roku - ostatnio w lipcu - i powiem, że też jest całkiem spoko. :slight_smile:

No patrz, czyli może jednak nieco inaczej. Choć przyznam, że jazda przez Warszawę może nie być zbyt przyjemna.

(whanamingo) #58

Szukam wolnego miejsca w aucie na HotZlot tam i z powrotem…
Jeżeli jedziesz z Wałbrzycha, Świdnicy lub Wrocławia chętnie się z Tobą zabiorę…
Mogę wracać w niedzielę lub poniedziałek - obojętnie…

(Dimatheus) #59

@whanamingo - pytaj @Shaki81 - może ma jeszcze miejsca, bo jedzie z tamtych okolic. :slight_smile:

(Dimatheus) #60

Oki, aktualizacja i u mnie - nie mam już żadnych wolnych miejsc w samochodzie. :slight_smile:

Ruszam z Piekar Śląskich - pewnie koło 5-tej - i zbieram po kolei: @Acorus, @SweetDreams i @iJuliusz.

1 Like
(stasinek) #61

Wacek jade z Łasku(S8), podjade pod Ciebie jak chcesz?
Po drodze zabieram djDziadka (jeśli zechce)
Miejsca będzie duzo https://sstsoft.pl/galeria/#15628694206145/15687980586259
Mogę jeszcze zabrać max 1-2 osoby. Trasa do Otwocka ok 2h wiec byłbym u ciebie np. ok 6.00AM bylibyśmy w Łodziok 7.00AM dalej to pewnie via A2