HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

Jeszcze nie wiem. Możliwe że będzie Last Minute.
Także miej plan B.
Dam znać na PW

Ok, będę czekał na info. Dz.

A, no to spoko, znaczy mam podobnie. :wink:

Jedzie ktoś może z okolic Legnicy, Lubina, Bolesławca? :wink:

Ja, a trzeba coś? Zapraszam na prv

Cześć wszystkim czy ktoś z Łodzi będzie się wybierał? Jeśli tak, to chętnie potowarzyszę w podróży :slight_smile: - jako pasażer
Jeśli tak to proszę PW.

Wybiera się ktoś z okolic Wadowice, Andrychów, Bielsko? Chętnie się dołączę. W razie czego mogę jechać własnym samochodem i kogoś zabrać. Co prawda nie wiem jeszcze czy zostaje na rozszerzonym.

Jadę z Pszczyny.

Jadę z (i to nie jest żart ) Sosnowca :wink:
będę chciał wracać w poniedziałek

@toones - Chyba pojawił się dla Ciebie plan B, jeśli @iJuliusz by nie jechał. :slight_smile: Zobacz, @molexor jedzie z Sosnowca. :slight_smile:

PS. No temat w końcu dostaje rumieńców. :smiley:

Dzięki za czuwanie. Wczoraj wziąłem sprawy w swoje ręce, nie czekając na plan B, by nie zostać z ręką w nocniku. Wrzuciłem ogłoszenie na blablacar, jest odzew więc jadę swoim :smiley:
@iJuliusz - daje cynk, że nie aktualne :wink:

Aha, gdyby ktoś chciał się zabrać, mam jeszcze na tą chwilę 2 wolne miejsca. Trasa Mysłowice (i najbliższa okolica) przez Częstochowę -> Piotrków Trybunalski -> Warszawa -> Otwock. Wyruszam o 5 z Mysłowic. Wracam w niedzielę.

No właśnie też zastanawiam się, jak rozwiązać kwestię samej trasy - czy jechać, tak jak piszesz (Częstochowa -> Piotrków -> Warszawa) czy odbić bardziej na wschód przez Jędrzejów -> Skarżysko-Kamienną -> Radom. Ten remont za Częstochową to jakiś koszmar jest…

Zapomniałem o tym fakcie… W sobotę może nie będzie taka tragedia??.. Niby czas podobny, jednak wszyscy wiemy jak to wygląda… Twoja trasa wygląda na bardziej sensowną, a ja sobie już ludzi zaklepałem…
edit:

wykonałem kilka telefonów w celu weryfikacji sensu jazdy przez Cz-we. W sobotę jest tam luz, więc trasa zostaje aktualna.

Jadę. Jeszcze nie wiem czy swoim.

Mi google taką trasę wyświetla:
https://www.google.com/maps/dir/Andrychów,+34-120/52.11242,21.2305411/@51.0400144,19.1890065,8z/data=!3m1!4b1!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x47168522c93dc213:0xaf1a58e12d5ef2f2!2m2!1d19.3412842!2d49.8548934!1m0?hl=pl-PL
Ktoś się chce zabrać po drodze?

Ja generalnie jeździłem tą stroną przez Jędrzejów do Lublina kilka razy w tym roku - ostatnio w lipcu - i powiem, że też jest całkiem spoko. :slight_smile:

No patrz, czyli może jednak nieco inaczej. Choć przyznam, że jazda przez Warszawę może nie być zbyt przyjemna.

Szukam wolnego miejsca w aucie na HotZlot tam i z powrotem…
Jeżeli jedziesz z Wałbrzycha, Świdnicy lub Wrocławia chętnie się z Tobą zabiorę…
Mogę wracać w niedzielę lub poniedziałek - obojętnie…

@whanamingo - pytaj @Shaki81 - może ma jeszcze miejsca, bo jedzie z tamtych okolic. :slight_smile:

Oki, aktualizacja i u mnie - nie mam już żadnych wolnych miejsc w samochodzie. :slight_smile:

Ruszam z Piekar Śląskich - pewnie koło 5-tej - i zbieram po kolei: @Acorus, @SweetDreams i @iJuliusz.

1 polubienie

Wacek jade z Łasku(S8), podjade pod Ciebie jak chcesz?
Po drodze zabieram djDziadka (jeśli zechce)
Miejsca będzie duzo https://sstsoft.pl/galeria/#15628694206145/15687980586259
Mogę jeszcze zabrać max 1-2 osoby. Trasa do Otwocka ok 2h wiec byłbym u ciebie np. ok 6.00AM bylibyśmy w Łodziok 7.00AM dalej to pewnie via A2