HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

(wesoly82) #1

Jeszcze nikt nie założył tego tematu to ja zacznę…

Ktoś z Kujaw się wybiera?

(AntyHaker) #2

@DjLeo Jeśli nie będziesz mieć kompletu NA HotZlot, to chętnie się dołączę - przy założeniu, że nic się od ostatniego razu nie zmieniło, tj. wciąż jedziesz samochodem z Krakowa. O ile Ci to będzie pasować, ponieważ nie mogę zostać do poniedziałku.

(DjLeo) #3

Spoko, nie ma problemu. Jak coś to na priv.

1 Like
(Dimatheus) #4

Hej,

No ja wybieram się z Piekar Ślaskich. Jedzie ze mną @Acorus - przynajmniej on na razie jest potwierdzony. Nie zostajemy raczej na rozszerzonym, ale na sesjach Redakcji i użytkowników bardzo chętnie. Jadę mniej więcej taką trasą. Jakieś miejsce pewnie się znajdzie. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(iJuliusz) #5

Zarejestrowany, zapłacony pobyt sobota niedziela.
Jadę z Sosnowca.

Na razie tylko oznajmiam, bo nie wiem czy coś się nie zmieni.

1 Like
(Dimatheus) #6

Aktualizacja - mam dwa miejsca wolne (lepiej nie cisnąć się we trójkę na tylnej kanapie). Trasa i dodatkowe informacje w poście powyżej.

(wacek) #8

Jeżeli ktoś wybiera się z Wrocławia (lub przez Wrocław) to musi wbić się na S8.
Ma ktoś z w/w wolne miejsce (zabrałbym się ze Zduńskiej Woli a to po drodze) ?

(bachus) #9

Lecimy z Wrocławia we trzech, ale po pierwsze: raczej zostajemy do poniedziałku a dwa że w drodze powrotnej chciał się zabrać @Kristov_pl (poniedziałek). Wyjedziemy pewnie w sobotę około 4.30-5.00 rano, potem postój na Orlenie na A1 (Łódź łącznik z A2). Dam znać jak się będzie rozwijać sytuacja ilości miejsc.

(wacek) #10

Ja niestety nie zostanę do poniedziałku… A wy “raczej tak” czy “raczej nie” ? :stuck_out_tongue:

(muchozol) #11

Jadę z Poznania, mam 3 wolne miejsca.

(bachus) #12

Na 99% zostajemy.

(dmag) #13

Piszę się! :slight_smile:

(CezaR83) #14

Okazało sie rzutem na taśmę że jest dla mnie miejsce na tegorocznym HZ, tak wiec ja oferuje miejsca w moim niebieskim aucie!
Start W-wa Białołęka, po drodze mogę zboczyć gdzieś na bok :wink: i kogoś zabrać.

(Onlinemaster) #15

Jadę z okolic Rybnika, mam 2 wolne miejsca w samochodzie, jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam, powrót w niedzielę. Mogę odbić lekko z trasy, żeby po kogoś podskoczyć.

(Onlinemaster) #16

Z Sosnowca? Gdzie to jest? :laughing::sweat_smile::wink:

(muchozol) #17

Super! To mamy, jeszcze 2 miejsca gdyby byli jeszcze jacyś chętni.

(iJuliusz) #18

GPS tam nie działa, więc nie trafisz i raczej pojedziesz sam.
Bo już miałem zaproponować wspólny przejazd.

(Onlinemaster) #19

ba, jak ma działać, skoro Twojej miejscowości nawet na mapie nie ma, kiedyś słyszałem, że to gdzieś blisko górnego śląska, ale jakoś nigdzie po za granicami tej aglomeracji znaleźć nie potrafię :joy:

p.s. coś taki nerwowy? na żartach się nie znasz? Nie szukam transportu, pożartować mi się zachciało :crazy_face:

(iJuliusz) #20

Znam się na żartach.
Żartowałem na przykład, że chciałem z Tobą jechać :wink:
o tym DżiPiEsie też :wink:

Jestem też niespotykanie spokojnym człowiekiem :innocent:

(szczypior994) #21

Siemka, jest jeszcze miejsce? Piszę się jak coś na dojazd z Poznania!