HotZlot 2019 - organizacja dojazdu

Jestem na tak, zdzwonimy się i obgadamy co i jak.

Super. Pisze sie:)
Zgadamy się telefonicznie co do szczegółów

U mnie zmiana planów. Trasa wygląda następująco:
https://www.google.com/maps/dir/Andrychów/52.11242,21.2305411/@50.9856261,18.2186752,7.75z/data=!4m14!4m13!1m10!1m1!1s0x47168522c93dc213:0xaf1a58e12d5ef2f2!2m2!1d19.3412842!2d49.8548934!3m4!1m2!1d18.9571358!2d49.9833362!3s0x4716bafad89213e5:0x305d4cb20b21cb0c!1m0!3e0?hl=pl-PL
Mam dwa miejsca wolne z tym że narazie nie wiem czy wracam w poniedziałek czy w niedzielę.

Cześć, trochę późno ale jakby ktoś chciał to tylko w jedną stronę mogę zabrać. Mysłowice -> HotZlot. Z powrotem wracam w niedzielę, ale zatrzymuję się u rodziny.

Przypominam się, że w razie czego, mam jeszcze 2 wolne miejsca Mysłowice, Katowice, Sosnowiec i najbliższa okolica. Powrót w niedziele.

@toones jakbym nie miał planów, to bym się zabrał. Ale fajnie wiedzieć, że miejscowi jadą.

@zaba44 czemu wybrałeś dłuższą opcję z szeregiem remontów? Pytam z ciekawości. Ja jadę podobną trasą (tą pierwszą) z KRK.

Zabieram jednego uczestnika z Pszczyny

Witajcie zlotowicze :smiley:

Czy ma ktoś miejsce na jeden chudy zadek z Wrocławia na powrót w niedziele? Prześledziłem od końca wątek ale im dalej w las tym więcej drzew :stuck_out_tongue:

Hej! Poszukuję ludzi (Ziemian i nie tylko), którzy jadą z Poznania lub okolic, na HotZlot. W zeszłym roku jechałem z muchozol’em i dmag, jednak w tym roku ma już komplet w aucie. Pangrys już dzień wcześniej w Warszawie. RoninPn wybrał FlixBus o 5:25 nad ranem. Również rozważam tego busa, ale jest pociąg o 7:18, który może wybiorę jeśli nie znajdzie się alternatywa…
Także podsumowując - czy ktoś jeszcze jedzie na trasie Poznań -> Otwock? :slight_smile:

Bardzo proszę o odzew! Dzięki ^^ :wink:

Jeśli dotarłbyś ok 8:30 do Warszawy, to jedynie mogę zaproponować dalszy transport na miejsce. Jadę ze śląska, więc nic więcej nie zdziałam.

Jadę z Będzina - ale uwaga tylko w jedną stronę - później jadę jeszcze w inne rejony (Zamość) także mogę kogoś zabrać z Będzina na zlot lub jakiegoś pobliskiego miasta.

Szczęśliwej drogi tym co już wyruszają :slight_smile:

1 polubienie

Właśnie, czekaliśmy na Ciebie, byłby skład w aucie jak ostatnio (plus czwarta osoba do kompletu), a Ty się budzisz dzień przed? Jeśli mogę coś polecić, to raczej szybszy i tańszy od pociągu (choć mogą zdarzyć się wyjątki) będzie FlixBus (jedzie do Warszawy Zachodniej, stamtąd SKM albo ktoś Cię zabierze). Tak czy inaczej - do zobaczenia!

dmag, parę dni temu pisałem do muchozola to mi pisał, że macie komplet, więc jak to jest w końcu :slight_smile: bo jak potrzebujecie czwartej osoby do kompletu, to ja chętnie, z tym że wg moich informacji w aucie jadą: muchozol, dmag, szczypior994, O4i, także macie już cztery osoby :stuck_out_tongue:

Ufolec a skąd wyruszasz?

hej deepone, jak ty z Będzina jedziesz, to “po drodze” na pewno nie masz Poznania, ale dziękuję że pytasz :slight_smile: No chyba że jakąś ekstremalnie przedziwną trasą planujesz jechać, typu: jadąc ze Śląska do Warszawy będziesz zbierać ludzi ze Szczecina, Olsztyna i Lublina :smiley:

Zgadza się to co napisałeś. Miałem na myśli to, że gdybyś zgłosił się dużo wcześniej (czyli jakieś 2-3 tygodnie temu, a nie parę dni temu), to byłby skład z Tobą. :slight_smile: @muchozol oferował się już pod koniec sierpnia w tym temacie.

Też chcę wracać w niedzielę i też nie mam z kim…Więc jeśli nic nie znajdziesz to możemy wspólnie wracać jakimś Blablacarem…

Powrót najchętniej po panelu redakcyjnym…

Odezwij się jak nic nie znajdziesz albo jak będą gdzieś dwa wolne miejsca…

Tak - też szukam wolnego miejsca na powrót w niedzielę do Wrocka…Są chętni?

Dam znać jak tylko dostanę jakiś odzew :>