HotZlot 2019 - wątek ogólny

To dalej są domniemania i to, jak je sobie interpretujesz.

Zwracam honor. Z FAQ pkt 8 wynika, że obiad w niedzielę jest w ramach pobytu zwykłego a nie rozszerzonego. Natomiast o co chodzi z kolacją (niedzielną) opisaną w pkt 15 to ja nie ogarniam :slight_smile:

Dokładnie i stąd wątpliwości, bo przecież nigdy tak nie było.

Widocznie najpierw będzie się spać, później jeść kolację, a po przerwie - śniadanie. :slight_smile:

Mogę jednak domniemywać, że lunch=obiad=kolacja bo chodzi o tzw obiadokolację a FAQ jest po prostu źle napisane :wink:
ps. zawsze wolę przyjąć gorsze założenia aby potem w razie czego zostać pozytywnie zaskoczony niż odwrotnie :wink:

Do dziś wspominam te “tablety” xD Współlokator rozerwał cały plecak w podnieceniu xD

1 polubienie

Już wiem :slight_smile: Lunch jest dla wszystkich, nie tylko dla tych co zostają do poniedziałku, czyli zawierzyłem doświadczeniu (tak było w poprzednich latach) teraz jest po nowemu :slight_smile:

6 polubień

@Kristov_pl - Zgłoszenia tematów do prezentacji czytelników na adres ogólny hot zlotu czy na Twój osobisty? W ogóle dużo osób się już zgłosiło?

Tak z innej bańki :slight_smile: Pogoda (prognoza):

Generalnie jestem mega dowcipny, może czasami zamieniam się w agresora kiedy ktoś podjada z mojego talerza :rofl:

Pisz na oficjalny mail hotzlotu, na ten moment 2 osoby, ale liczę, że będzie więcej, puścimy info na forum

1 polubienie

To fajnie…
Dzięki

Tylko najpierw zgloscie się do Barracudy, aby Wasz serwer zdjęli z czarnej listy, bo znowu wiadomości od Was do niektorych nie będą dochodziły. Jesteście na 2 RBLach, drugi musicie sobie sprawdzić, bo nazwy nie pamietam.

1 polubienie

Oki, mail wysłany. Mam nadzieję, że doszedł. :slight_smile: Jakby nie, podrzucam Ci PW na skrzynkę. :smiley:

Jeżeli nie będzie kompletu to ja poproszę jedynkę. Raz, że strasznie chrapie, a dwa, że czasami lunatykuję :thinking::rofl:

A ja długo śpię … :slight_smile:

“Pisz na oficjalny mail hotzlotu,” - jaki to jest?

A uchylicie jakieś rąbka tajemnicy co będzie ciekawego?
Nie wiem … sprzęty do pogrania, jakieś atrakcjie?

W zeszłym roku był konkurs jazdy autkami na ster pamiętam :wink:
Kiedyś był konkurs boksu na xbox kinnect ( który o ile pamiętam wygrała dziewczyna :slight_smile: )
Coś planujecie?

Napiszcie coś więcej :slight_smile:

Prawie dobrze, bo wówczas w finalne po długiej walce LG Optimus 7 trafił w moje rączki :slight_smile: Następnego dnia były zakwasy jak po prawdziwej walce :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja widzę Ciebie z jednym członkiem społeczności, który jest mistrzem HotZlotu w chrapaniu :slight_smile:

2 polubienia

Nie no, dwa niedźwiedzie w jednym skrzydle to zagrożenie budowlane związane ze zbyt wysokim poziomem wibracji. :stuck_out_tongue: Chcesz katastrofę w hotelu spowodować?

Nie był by to pierwszy raz :stuck_out_tongue_winking_eye: